Jarní inspirace z multibrandového butiku Plaza Fashion Store!

Vypadá to, že jaro je konečně tady! Taky jste se na něj tolik těšili? Letošní zima byla taková všelijaká, ponurá, smutná… A sluníčko už to vážně chtělo. :) S příchodem jara si můžeme užívat i všechny radosti, které k němu patří – a především i jarní módu! Zimní kabáty ukliďte do skříní, zapomeňte na stále černé outfity a vsaďte na barvičky! O těch přece jaro také je. A právě na jarní, nádherné barevnou módu mám pro vás inspiraci v následujícím článku – a to z oblíbeného multibrandového butiku Plaza Fashion Store. A věřte, tady je rozhodně z čeho vybírat!

Jarní móda je sama o sobě nesmírně kreativní. Jednotlivé kousky můžete vrstvit, hrát si můžete s barvami, s doplňky, vsaďte i na kombinace různých materiálů… Zkrátka, fantazii se meze nekladou!

Pokud sháníte nějaký ten nový, hezký kousek v duchu jara – určitě se zastavte podívat do multibrandového butiku Plaza Fashion Store, najdete jej na Heršpické 11c v H-Parku.

Troufám si tvrdit, že právě Plaza Fashion Store je nyní nejlépe zásobeným butikem s exkluzivní módou od mnoha značek – a to v rámci celého Brna. Opravdu, tak pestrý výběr jedinečné módy na jednom místě se jen tak nevidí!

A podotýkám, nakoupíme tu jak my, ženy, tak tu super kousky pořídíte i pro děti a i vyberou si pánové!

Já vám nafotila samozřejmě hlavně tu dámskou inspiraci, protože té je zde nejširší výběr.

Konkrétně – naprosto úžasné tu jsou lehounké bundičky, vesty a kabátky od renomované značky Blauer (jejich zimní bundy Plaza Fashion Store nabízí v sezóně také a jsou dokonalé).

Tyto lehounké bundy a vesty zde mají v několika barvách, typech, jsou prošívané a lehounké doslova jako pírko! Do nestálého jarního počasí se vám něco takového určitě může hodit.

Já tu obdivovala i překrásné šaty. Sama ryze dámskou módu miluji, šaty nosím téměř celoročně, ovšem nyní, na jaře si je užívám snad nejvíc.

Šatů je v tomto butiku až neskutečný výběr! Určitě nyní užijete košilové šaty s dlouhým rukávem – v teple se dá případně ohrnout.

Nádherné jsou i sukně – zejména tato plizovaná od značky Armani Exchange!

Krásnou kolekci letos představila i značka Replay – věci jsou nesmírně ženské a nepostrádají šmrnc.

A opravdu dokonalé, propracované a kvalitní věci nabízí i značka JOOP – také k dostání v Plaza Fashion Store!

Krásných věcí je tu ovšem mnohem, mnohem víc – stojí za to se zde zastavit, jsem si naprosto jistá, ž neodejdete s prázdnou!

Obchod Plaza Fashion Store najdete v brněnském H-Parku na Heršpické 1009/11c, nakupovat můžete také na eshopu, viz odkaz níže!

ODKAZ: PLAZA FASHION STORE / web, eshop
ODKAZ: PLAZA FASHION STORE / facebook
ODKAZ: PLAZA FASHION STORE / instagram