Jarní DETOX s Berry’s

Jarní období si přímo říká o detox organismu! Během jara se vše probouzí k životu a o nějakou tu vzpruhu po náročné zimě si říká i naše tělo. Proto je fajn právě během jara nějaký ten typ detoxu podstoupit. Já letos vůbec poprvé vyzkoušela třídenní detox těla s ovocnými a zeleninovými šťávami od brněnské značky Berry’s Juice. Pokud sledujte i můj profil na Instagramu @coolbroblog – možná jste zde ve stories mé dojmy z detoxu zaznamenali. Ráda se ale o své postřehy, průběh a hlavně efekt, s vámi podělím i takto, prostřednictvím článku. Hned na úvod – detox je příjemnou změnou, která vás neuvěřitelně nabije energií! Určitě to vřele doporučuji vyzkoušet. ;) Víc v následujícím článku…
POZOR! Mám pro vás slevový kód MISA15 na slevu 15% – je platný do 9. 4. a platí na všechny detoxikace.

Jarní období přímo vybízí k pročištění těla. Po náročné zimě, po Vánocích, kdy celá řada z nás gastronomicky hřešila, je nyní ideální čas na to tělo pročistit a nastartovat. Jak? Právě zmiňovaným „detoxem“!

Možností, jak tělo pročistit, je určitě celá řada a věřím, že jste už o nich slyšeli. Super jsou různé potravinové doplňky, třeba spirulina, zelený ječmen, čaje…ovšem, naprosto nejlepším způsobem je určitě pročištění těla ovocnými a zeleninovými šťávami!

Právě tento typ detoxu vaše tělo skvěle zbaví odpadních látek a toxinů, nastartuje metabolismus a také povzbudí imunitní systém, což je v aktuální koronavirové situaci více než žádoucí.

Já o detoxu s ovocnými šťávami slyšela a upřímně, už dlouho jsem uvažovala nad tím jej vyzkoušet. Ale, nějak jsem pořád nevěděla, jak na to.

Až jsem se na sklonku minulého roku seznámila s brněnskou značkou Berry’s Juice, která nabízí opravdu vynikající a hlavně, kvalitní ovocné a zeleninové šťávy a smoothies. 
Mají opravdu velice pestrou nabídku a hlavně, po Brně rozváží zcela zdarma, a to je taky super skutečnost. 

Přímo na webu Berry’s Juice & Smoothies si vyberete svůj drink – objednávky přijímají do 10:00 ráno.
Všechny nápoje hned připravují čerstvé a kolem poledne pak rozváží zdarma po Brně, přímo k vám.

Mimochodem, já jsem vám tuto značku a její nabídku již v článku představila, více ZDE.

Zpátky ale k detoxu – právě detox Berry’s Juice totiž nabízí! Vybrat si můžete z nabídky detoxu na 1, 3, nebo 5 dnů. Na každý den dostanete 5 různých drinků, které vám nahrazují jednotlivá jídla. Drinky pijete v čase snídaně, svačiny, oběda, odpolední svačiny a večeře.

Drinky se liší – ve složení a také v hutnosti. Coby hlavní jídla jsou drinky více syté, na svačinu jsou pak lehčí. Vše je sestaveno přesně tak, aby vaše tělo dostalo všechny potřebné živiny, vitamíny, minerály… Žádná další jídla během dnů detoxu nejíte, pouze dodržujete pitný režim, doporučuje se pít samozřejmě pouze čistá voda.

Co je cílem detoxu? Primárně pročištění těla, posílení funkcí imunitního systému, odbourání toxinů, nastartování metabolismu, urychlení látkové výměny, hydratace těla, zlepšení stavu pokožky a doplnění energie.

Rozhodně není dobré vnímat detox jako „redukční dietu“. K dietě detox sám o sobě neslouží, samozřejmě je možné, že nějaký váhový úbytek nastane, ale rozhodně to neberte jako cíl detoxu.

Tak – a moje pocity a dojmy. :)
Upřímně, bála jsem se, že budu mít hlad. Jsem zvyklá jíst 5x denně menší porce a bála jsem se, že šťávy tolik nezasytí a během detoxu budu nějak trpět. Samotnou mě překvapilo, že tomu tak nebylo, hlad jsem téměř neměla. Když už se hlad objevil, bylo to vždy tak půl hodiny před tím, než jsem si plánovala dát další drink, takže opravdu pohoda.

První den byl úplně super, užívala jsem si chuť každé šťávy, byla to opravdu příjemná změna. Druhý den – tento den jsem měla naprostý příval energie! Co já toho stihla! :) Celkově jsem měla i skvělou náladu, hlad nebyl, zkrátka úplně super.
Den třetí – přiznávám už trochu krizi a hlavně, šílenou chuť dát si něco na jídlo. :) Vařila jsem ten den dětem řízky a měla jsem co dělat, abych se uhlídala. :) Ale – zvládla jsem to!

Zpětně detox s Berry’s hodnotím skvěle. Dodal mi totiž tolik energie! Celkově se cítím nyní moc fajn, odpočatě, plná síly. Váhový úbytek jsem nevnímala, možná něco málo jsem zhubla, ale o to mi ani tolik nešlo…

Za sebe vřele doporučuji. Ten třídenní detox se dá naprosto skvěle zvládnout, všechny šťávy chutnají výborně, budete si je užívat. ;) A vaše tělo tuto vzpruhu taky ocení!

POZOR! Mám pro vás slevový kód MISA15 na slevu 15% – je platný do 9. 4. a platí na všechny detoxikace.

Více informací k detoxu od Berry’s Juice a možnost objednání – ZDE.

ODKAZ: BERRY’S JUICE / web, možnost objednání
ODKAZ: BERRY’S JUICE / facebook
ODKAZ: BERRY’S JUICE / instagram