Jarní botičky pro děti z obchůdku & eshopu EMELLI

O nabídce brněnského obchůdku s dětskou obuví, o EMELLI, vám tu píšu poměrně pravidelně – za mě je jejich sortiment botiček skutečně velice pestrý, rozhodně si tu boty pro své děti vyberete. Vzhledem k aktuální situaci dětské botičky z EMELLI můžete nakupovat pouze přes jejich eshop www.emelli.cz, s možností jak zaslání domů, tak i osobního vyzvednutí v obchodě, na adrese U Leskavy 27 ve Starém Lískovci. Aktuálně už mají mnoho krásných, jarních botiček pro kluky i holčičky – víc vám je představím v následující reportáži se spoustou fotek…

Obchůdek EMELLI vám tu doporučuji už mnoho let – v ohledu nabídky dětské obuvi je skutečně skvěle zásobený, výběr dětských botiček je zde ohromný! Ať už hledáte botičky na venkovní užití, bačkůrky, holínky, tenisky, sněhulky…rozhodně si tu vyberete.

A mimo to, v EMELLI nabízí i doplňkový sortiment, třeba skvělé softsheelové kalhoty, pláštěnky, deštníky, aktovky, pro miminka capáčky…

…nebo i oblíbené Zdravé lahve, svačinkové boxíky. Novinkou jsou pak i tyto zdravotně nezávadné lahve na pití od značky Alfi.

Zpátky k botičkám! Jak jsem psala v úvodu, z důvodu koronavirových opatření u nás je obchod samozřejmě zavřený, osobní prodej zde není možný. Ovšem – EMELLI má v provozu svůj eshop www.emelli.cz, kde najdete široký sortiment, totožný s nabídkou obchůdku.

Jak nákupy přes eshop fungují? Zcela jednoduše – botičky vám zašlou buď přímo k vám domů, nebo si můžete domluvit osobní odběr v kamenném obchodě. Zde je i možné boty zaplatit.

Navíc, v EMELLI vždy vycházeli a vycházejí svým zákazníkům vstříc – pokud tedy botičky nebudou dítěti sedět, pak je možné je vrátit a vrátí vám samozřejmě i peníze.

U dětí je asi složitější kupovat boty bez předchozího vyzkoušení – proto je možné si koupit na vyzkoušení i více párů a ty, které nesedí, pak vrátíte – s návratností vašich peněz.

Určitě zde doporučují dětem přes eshop objednávat botičky takových značek, které máte odzkoušené a víte, že dětem tento typ bot dobře sedí.

V EMELLI mají opravdu velmi širokou nabídku botiček všech velikostí, od těch pro nejmenší batolata, až po cca velikost 38-39.

U všech botiček si můžete být jistí velkou kvalitou – v nabídce jsou i velmi prověřené značky dětské obuvi, jako jsou Ricosta, FARE, D.P.K., SUPERFIT, RICHTER, BEFADO, COQUI, JONAP, CAPIKI, D.D.Step, Viking, Rak, Keen, Ciciban, Lurchi, Froddo, Anatomic, Samos, PRIMIGI…

Nafotila jsem vám spoustu modelů jarních botiček, některé modely mají i goratexovou membránu, která nepropustí vlhkost – což je v nestálém jarním počasí víc než žádané.

Některé modely navíc svítí, jsou krásně zdobené, holčičky zase ocení botky s aplikacemi a zdobením…zkrátka, nabídka je opravdu skvělá!

Aktuální nabídku botiček z obchodu a eshopu EMELLI si můžete prohlédnout v tomto článku a také ve fotogalerii pod ním. ;)

Prodejnu EMELLI najdete na adrese U Leskavy 27, ve Starém Lískovci v Brně, nakupovat můžete nyní přes oficiální web, viz odkaz níže.

ODKAZ: EMELLI / oficiální web, ESHOP
ODKAZ: EMELLI / facebook