Jarní botičky pro děti v Primigi Store!

Dnešním článkem opět potěším všechny starostlivé maminky:) Mám pro Vás totiž spoustu inspirace z mého oblíbeného obchodu s italskou módou pro děti, z Primigi Store. A tentokrát jsem se zde zaměřila na botičky, protože ty tady mají opravdu nádherné. A hlavně, zdravotně nezávadné!

Sama jako maminka moc dobře vím, že sehnat kvalitní, zdravotně nezávadné a zároveň hezké botičky pro děti vůbec není jen tak. Ty, které většinou nabízí mnohé známé značky obuvi nejsou pro děti často příliš vhodné a naopak, ty, které jsou pro správný vývoj dětské nožičky ty pravé, nevypadají obvykle moc hezky.
Proto jsem byla moc ráda, když jsem se asi před rokem seznámila právě s italským brandem Primigi, který nabízí nejen krásnou módu pro děti všech věkových kategorií, ale právě i nádherné botičky, které mají zdravotní atestaci a jsou tak pro dětskou nožičku naprosto ideální.

Pro své dva syny jsem v Primigi už několikery botičky nakoupila – jak na zimu, nebo léto – a vždy k naprosté spokojenosti. I sami kluci mi potvrdili, že jsou pro ně boty z Primigi pohodlné a že se jim v nich dobře chodí. A také – dětské boty Primigi hezky vypadají – a to dokonce tak hezky, že bych si je ve větších velikostech dokázala představit i pro nás, dospělé.

Super jsou i materiály, adekvátní k danému účelu, jakému botky slouží. Některé modely mají nepromokavou goretexovou membránu, což oceníme i teď, na jaře, kdy bývá venku bláto a často mokro. Naopak lehčí tenisky jsou prodyšné, aby se v nich nožička nepotila.

Aktuálně je v Primigi Store k dostání krásná jarní kolekce a já ji pro Vás opět nafotila! Některé fotky jarních botiček pro děti jsem Vám už zveřejnila na Facebooku blogu a vím, že Vás moc zaujaly…:)

V Primigi mají botičky už od těch nejmenších velikostí, takže tu můžete bez obav pořídit i první botky pro batolata. Můžete si být jistí, že se jejich nožička bude v takových botičkách vyvíjet správně.

Kouzelné jsou tady botky pro holčičky – tady si rozhodně vybere i ta největší parádnice…:) Zcela upřímně, některé kousky bych brala i pro sebe…:)

A nemyslete, i pro kluky tu mají krásné boty. Botičky jsou lehounké, na nožičce výborně sednou.

Kouzelné jsou i botičky pro slavnostní příležitosti – navíc, můžete si tu k nim vybrat i hezké šatičky, nebo oblek pro malého fešáka:)

Zkrátka, maminky, pokud hledáte pro své malé miláčky hezké, zdravotně nezávadné a kvalitní botičky, tady si rozhodně vyberete. Máte moje doporučení…:)

Na spoustu fotek krásných botiček z Primigi Store mrkněte také do fotogalerie!

Primigi Store najdete v brněnské Olympii, nakupovat můžete také přes eshop, viz odkaz níže.

ODKAZ: PRIMIGI STORE / web, eshop
ODKAZ: PRIMIGI STORE / facebook