Jarní botičky pro děti v obchůdku EMELLI!

O obchůdku EMELLI ve Starém Lískovci, kde najdete opravdu obrovský sortiment zdravotně nezávadných botiček pro děti, jsem Vám už v minulosti psala. Nedávno jsem se sem vypravila omrknout jarní kolekce a také, vybrat botičky pro mé syny. A opět jsem tu pro Vás pořídila velký fotoreport…:) Maminky – pokud hledáte opravdu dobré boty pro děti – tady je rozhodně najdete.

Jako maminka dvou malých dětí moc dobře vím, jak důležité jsou zdravotně nezávadné botičky. Mají totiž přímo velký vliv na správný vývoj dětské nožičky.
Už když můj starší syn začínal chodit, jsem se ve směru výběru správných botiček pro něj snažila informovat – jak a podle čeho je pořizovat. U dětí je totiž výběr bot opravdu zásadní, mnohem více, než třeba u nás, dospělých. A proto je rozhodně dobré kupovat botičky pro děti tam, kde víte, že se můžete stoprocentně spolehnout na naprostou kvalitu a hlavně, zdravotní nezávadnost.

Upřímně – když jsem se do Brna před asi osmi lety přistěhovala a pak zde porodila první dítě, opravdu jsem tyto specializované prodejny dětských botiček hledala – a moc jsem jich nenašla. Věděla jsem jen o jedné a do té jsem, doslova přes celé Brno, jezdila mnoho let. A byla jsem vděčná za každou radu a tip, kde dobré a kvalitní botičky pro děti pořídit. Proto mě také moc potěšilo, když jsem před časem objevila ve Starém Lískovci – a kousek od mého bydliště – obchod EMELLI, kde mají fakt obrovský výběr bot pro děti. Navíc, jsou tu moc milí, vstřícní a ochotní – a to se dnes také nevidí všude…:)

V obchodě EMELLI najdete botičky pro nejrůznější užití – bačkůrky, jarní botičky, goratexové botičky, holínky, nebo sněhulky. U všech botiček si můžete být jistí velkou kvalitou – v nabídce jsou i velmi prověřené značky dětské obuvi, jako jsou FARE, D.P.K., SUPERFIT, RICHTER, KTR, BEFADO, COQUI, JONAP, PEDDY, CAPIKI, D.D.Step,Viking, Rak…

V EMELLI mají botičky i pro ty nejmenší děti, batolata – pro první krůčky. I pro ně je výběr prvních bot velmi důležitý. Pro děti do cca 3 let věku není příliš vhodná obuv s komponenty pro podporu klenby. Děti mají v nožní klenbě tukový polštář, který chrání vyvíjející se klenbu před možným přetížením; tukový polštář mylně vyvolává dojem ploché nohy.

Botičky tu ale samozřejmě mají i pro větší děti, jak pro kluky, tak pro holčičky…

Navíc – botičky zde nejsou „jen“ kvalitní a vhodné pro dětskou nožku, ale také dobře vypadají. A je z čeho vybírat, takže si buďte jistí, že najdete to, s čím budete spokojeni:)

Hlavně pro malé parádnice tu jsou tak krásné kousky, které se jim rozhodně budou líbit!

Některé botičky zde mají i speciální goretexovou membránu, která zaručuje, že nožička zůstane v suchu. Přece jenom i teď, na jaře, jsou ještě chladnější dny, občas zaprší, takže nepromokavé botičky by mělo mít doma každé dítě.

Je zde výběr i holínek, které děti, jak sama dobře vím, také hodně užijí:) No uznejte, které dítě nerado skáče do kaluží? Moji kluci to přímo milují (a já už tedy méně…:).

V EMELLI samozřejmě pořídíte i bačkůrky – i u těch je výběr důležitý, protože v těchto botičkách tráví každé dítě hodně času, ať už ve škole, školce, nebo doma. Na prodejně mají velké množství bačkůrek různých značek a střihů, vhodných i pro ortopedickou vložku.

Kromě botiček najdete v obchodě EMELLI i další potřeby pro děti – oblečení – pláštěnky, ponožky, punčošky, softsheelové kalhoty, čepičky…

…ale třeba také oblíbené “Zdravé láhve”, na které nedám i já dopustit.

A pozor – mají tu i krásné aktovky pro školáky!

Zkrátka – maminky, o obchůdku EMELLI je rozhodně dobré vědět…:)

Prohlédněte si spoustu botiček pro děti z obchodu EMELLI také ve fotogalerii.

Prodejnu EMELLI najdete na adrese U Leskavy 27, ve Starém Lískovci v Brně, nakupovat můžete i přes oficiální web, viz odkaz níže.

ODKAZ: EMELLI / oficiální web
ODKAZ: EMELLI / facebook