Jak vypadá letní kolekce v obuvi TEZYO?

Nedávno jsem Vám na blogu psala, že máme v brněnské Olympii zbrusu nový obchod s krásnou obuví – TEZYO! A protože hezkých botiček není nikdy dost, mám pro Vás dnes velkou reportáž – aktuální kolekce, která je právě v obuvi Tezyo k dostání. Jaká je? Čtěte dál a sami uvidíte, že stojí za to! ;)

Na boty máme hlavně my, ženy, vyloženě slabost. A jak dobře vím ze své vlastní zkušenosti, botník nikdy není tolik plný, aby se do něj ještě jeden pár bot nevešel. Navíc – máme léto, a to si o nějaké to hezké, svěží, letní obutí, vyloženě říká, nebo ne? :) V zimě většinou nosíme přece mnohem méně typů bot – kreativita jde v zimních dnech stranou, přece jen, je pro nás nejdůležitější, aby nás botičky zahřály. Ale v létě? Tolik druhů balerínek, sandálků, pantoflíčků…které jsou na prosluněné dny jako dělané.

V obchodě Tezyo v Olympii je rozhodně z čeho vybírat. Mají tu krásné boty od celé řady značek – Tezyo je totiž „multibrand“, což znamená, že tu najdete širokou nabídku bot od mnoha značek – některé pro Vás budou jistě už i známé.

Pojďte už ale mrknout na tu letní kolekci, o které jsem psala výše.
Aktuální kolekce bot v obchodě Tezyo je krásně barevná, nabízí tolik druhů designů, že si vyberete rozhodně všichni.

Najdete tu modely pro každodenní nošení, které jsou v první řadě pohodlné…

…ale i kousky na vysokém podpatku, které dokonale podtrhnou Vaši ženskost.

Aktuálně jsou v kurzu letní botičky s otevřenou špičkou – ať už na klínku, nebo podpatku. Tyto boty vypadají na noze obuté opravdu luxusně – sama jedny mám a jsou to mé nejvíc oblíbené letní boty.

Co je mi moc sympatické – tak v obuvi Tezyo se nebojí také více extravagantních kousků, ve kterých budete na ulici nepřehlédnutelné! Mají tu boty se zajímavými vzorky, aplikacemi, nebo zdobením.

Nechybí pak samozřejmě vyloženě letní kousky – páskové sandálky (i ty na platformě, které jsou aktuálně velkým hitem), balerínky, nazouvací slip-ony.

A samozřejmě – i vyloženě sportovní boty, třeba tenisky, které ovšem užijete na jakékoliv další příležitosti, klidně na nošení každý den.

Značka Tezyo nabíz i naprosto nádherné kabelky, ty tu obdivuji pokaždé! Opravdu, jsou krásné, tak vydařené jsem nikde jinde neviděla!

A jaký je sortiment pro pány? Myslím, že také stojí za to… ;)

Obchod TEZYO najdete v brněnské Olympii. Spoustu fotek obchodu i aktuální nabídky si prohlédněte také ve fotogalerii… ;)

ODKAZ: TEZYO / facebook