Jak si prodloužit krásné letní opálení?

Vrátili jste se z dovolené a rádi byste si udrželi krásné letní opálení co nejdéle? Jde to – a to díky vhodně zvoleným přípravkům, které vám pomohou zlatavou pokožku udržet mnohem déle. Právě tyto kosmetické vychytávky vám chci dnes doporučit ve své kosmetické recenzi – inspirujte se! ;)

Zlatavě opálená pokožka k létu patří a věřím, že si ji všichni chceme udržet co nejdéle. Určitě mi dáte za pravdu, že snědá pokožka působí zkrátka nádherně, mladistvě, sexy, dokonale v kontrastu s oblečením…

Získat zdravě a přirozeně působící opálení ovšem není jen tak – ne všichni máme možnost často vycestovat do zahraničí, nebo se i opalovat doma na zahradě. A pokud už opálení jsme, tak věřím, že si opálení chceme udržet co nejdéle.

Já se rozhodla vyzkoušet tři produkty pro udržení opálení – testuji je nyní několik dnů a opravdu mám pocit, že opálení nebledne. A nejen to! Naopak je intenzivní, s krásně karamelovým odstínem. Opravdu perfektní a já jen doufám, že to takto vydrží co nejdéle. ;)

Jedná se o produkty, které použijete již před samotným opalováním, nebo coby následnou péči. Díky jedinečnému složení vám opálení vydrží co nejdéle.

Jaké přípravky to jsou? Dva z nich jsou od značky Lancaster z řady, která je určena právě pro udržení opálení.

Prvním z nich je Lancaster Sun Beauty Tan Deepener – jedná se o tónovací gel pro zvýraznění opálení.

Značka Lancaster je opravdu v oblasti opalování a péče o pokožku průkopnická – vědci z Lancasteru vůbec jako první dekódovali spektrum slunečního světla a právě díky tomu jsou schopni vytvářet přípravky pro péči o pokožku s unikátním složením.

Ve svých produktech využívají složku Tan Activator Complex – tato složka podporuje a aktivuje proces opalování. Díky tomuto produktu tak získáte intenzivnější opálení, navíc v opravdu krásném, karamelově – zlatavém odstínu.

Aplikujete před opalováním – opálení získá hezčí barvu a déle vydrží. Přípravek má hutnější konzistenci, dokonale pokožku hydratuje, vyživí, zanechá ji pružnou. Velmi ryche se absorbuje.

Navíc, zamezuje loupání pokožky. Jen pozor – přípravek neobsahuje SPF faktor! ;)

Druhý  přípravek je Lancaster Tan Maximizer Regenerating Milky Gel for Sun Sensitive Skin – tento přípravek je určený již k péči po opalování. Dokáže prodloužit krásné opálení – zachovat jeho intenzitu a barvu, a to déle až o 4 týdny!

Jedná se o mléko – péči po opalování, které nanesete na pokožku po ukončení opalování. Přípravek má lehounkou, krémovou texturu, dobře se roztírá a pokožka jej okamžitě vstřebává.

Tato péče pokožku hydratuje, zamezuje také olupování.

Produkt opět obsahuje unikátní Tan Activator Complex – prodlužuje tvorbu melaninu až o jeden měsíc, díky čemuž se pokožka opaluje i ve chvíli, kdy už není vystavena slunečním paprskům.

A třetí produkt, který opálení opět zintenzivňuje, prodlužuje a dodává mu zlatavý nádech – Tannymaxx Sure Black – je to aktivátor opálení s bronzerem.

Jedná se o produkt určený pro péči o pokožku po opalování – a to jak na sluníčku, tak v soláriu. Poskytuje pokožce vystavené sluneční paprskům adekvátní péči, hydratuje ji a prodlužuje opálený vzhled.

Přípravek má příjemnou krémovou konzistenci, dobře se roztírá a hlavně, naprosto dokonale voní – ovocně, exoticky, tu vůni si zamilujete.

Můžete používat coby mléko po opalování. Opálení má opravdu úžasnou barvičku, za mě toto je TOP produkt ze všech výše uvedených, vřele doporučuji, opálení vám vydrží a hlavně, ta barva! ;)

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notino.cz