Jak najít správné kadeřnictví, kosmetiku, fitko – v Brně?

Holky, nedávno jsem narazila na moc zajímavé a hlavně užitečné stránky – a ráda bych Vám o nich napsala také zde, na blogu. Jmenují se „Najdisalon.cz“ a můžete díky nim najít nejen ten správný salon krásy ve Vašem okolí…

Asi to samy dobře znáte. Najít totiž opravdu dobrý salon, s kvalitními službami, není vůbec jen tak. Většinou asi dáte na doporučení svých známých a kamarádek, ovšem, také to někdy není dostačující.

Já sama jsem salony – kosmetické, kadeřnické, ale také masáže, nebo fitness studia totiž také hledala. A nebylo to jen tak. Před asi osmi lety jsem se totiž přistěhovala z Prahy do Brna a bohužel, moc lidí jsem tu neznala. Najít třeba to správné kadeřnictví mi zabralo dokonce několik let, během kterých jsem si prošla nejrůznějšími salony, kde jsem byla vždy spokojená jen do určité míry. A když už jsem spokojená byla, odešla moje oblíbená kadeřnice třeba na mateřskou a já mohla hledat nanovo:)

Opravdu to bylo vždy hlavně o tom, že jsem se ptala různých lidí, co by mi tak v Brně mohli doporučit. Třeba co se kadeřnictví týká, opravdu to byla dlouhá cesta, ovšem našla jsem – už druhým rokem jsem opravdu nadšenou zákaznicí v salonu Jacob & The Stylers na Radnické ulici.

Zpátky ale k oněm stránkám, o kterých Vám chci napsat. Nedávno jsem narazila na velmi zajímavý web www.najdisalon.cz, který Vám pomůže najít jednak vyhovující salon – kosmetický, kadeřnický, ale také masáže, fitness a wellness centra, nebo nehtová studia. Vše je tu hezky přehledně, na jednom místě.

Photo 31.03.16 13 32 48

Navíc – velkou výhodou je, že vyhledáváte opravdu v místě svého bydliště. Stačí tedy zadat KDE a CO hledáte – a pak už jen vybíráte. A podle čeho můžete vybírat? Samozřejmě, také podle doporučení, recenzí a hodnocení!

Photo 31.03.16 13 33 23

Salony, které najdete, totiž mají ve většině případů hodnocení klientek, které je navštěvují. Můžete tak od různých lidí posbírat názory a zkušenosti, dle kterých se už Vy sami rozhodnete, co vyberete.

Moc fajn také je, že si u každého salonu, fitka, kadeřnictví, nebo nehtového studia, můžete přímo po rozkliknutí zjistit otevírací dobu, mail, telefonní kontakt a přesnou adresu. Některé salony už mají také navíc vyplněný ceník. Moc užitečné je hodnocení lidí, kteří v tomto salonu už byli a o své zkušenosti se tu podělili s ostatními.

Photo 31.03.16 13 34 03

Vzhledem k tomu, že web funguje teprve chvíli, přibývají hodnocení postupně – určitě tedy bude fajn, když se tu o své dojmy, postřehy na dané místo, podělíte také Vy!

Myslím, že rozhodně velmi zajímavý a užitečný projekt, o kterém je dobré vědět. Nemusíte už spoléhat pouze na tipy svých kamarádek, vybírejte z této kvalitní a „nestranné“ databáze. Věřím, že tu určitě najdete něco, co by Vás mohlo oslovit.:)

ODKAZ: NAJDI SALON/web
ODKAZ: NAJDI SALON/facebook