Beauty review: novinky od Benefitu!

Pokud bych měla mluvit o své nejvíc oblíbené značce dekorativní kosmetiky, bude to určitě label BENEFIT! Objevila jsem ho víceméně nedávno, asi před dvěma lety, od té doby jsem mu ale velmi věrná:) 

Všechny produkty, které Benefit nabízí, jsou totiž fakt úžasné! Už od pohledu – dokonalé obaly s retro nádechem mě fakt nesmírně baví:)  Už jen samotný design obalů řadí tuto značku mezi naprosto jedinečné, originální a atypické.
Benefit také neustále přichází se zajímavými produkty, které jsou naprosto inovativní a řeší mnohé problémy, které nás a naši pleť trápí. Dokáží eliminovat póry na obličeji, zmatnit náš look, odstranit kruhy pod očima, nebo vykouzlit naprosto geniální řasy. Zkrátka, jsou to fakt úžasné věci a rozhodně není na škodu je poznat blíž – a já věřím, holky, že si je zamilujete také:)

Photo 01.04.16 20 56 20

Značka Benefit nedávno uvedla několik novinek na trh – a já jsem měla možnost čtyři z nich vyzkoušet a otestovat. Už dopředu Vám říkám, opět jsem byla nadšená:) Ale nebudu předbíhat a tyto produkty Vám představím v recenzích:

První dva přípravky pochází z oblíbené „rodinky“ HOOLA – jedná se o tělový opalovací krém – bronzer a tekutý matující bronzer na obličej.

Photo 01.04.16 20 57 36

HOOLA ZERO TANLINES – Bronzer na tělo
Úžasná věc, díky které si vykouzlíte dokonale opálený look celého těla doslova během chvilky! Navíc, pokud nepatříte mezi příznivce opalování a solárek, stejně, jako já, budete z této věcičky nadšené!

Photo 01.04.16 21 00 44

Jedná se o krémový bronzer pro použití na celé tělo, díky kterému v podstatě okamžitě „ztmavnete“ – a to o tolik odstínů, o kolik chcete – stačí totiž aplikovat více vrstev.

Photo 01.04.16 20 57 53

Skvělý je i samotný princip aplikace, kdy není vůbec potřeba přijít s krémem do styku rukama. Uzávěr tuby totiž v sobě skrývá velmi šikovný aplikátor – v podstatě takovou „houbičku“ – na tu vymáčkente požadované množství a aplikátorem roztíráte po celém těle.

Photo 01.04.16 20 58 35Photo 01.04.16 20 58 43

Krém mám jemnou texturu a spíše řidší, fluidní konzistenci, opravdu snadno se tedy roztírá. Barva je hodně tmavá, hnědá, čehož se možná na první pohled zaleknete – ovšem pokud krém dobře rozetřete, zůstane pouze nepatrný nádech, který dodá onen opálený look.

Photo 01.04.16 20 59 05

Krém skvěle drží, vydrží až 12 hodin, důležité také je, že nezanechává vůbec žádné stopy na oblečení. Jo a samozřejmě, taky moooc krásně voní:)

DEW THE HOOLA – Tekutý matující bronzer na obličej
Skvělým doplněním Hoola Zero Tanlines je tento tekutý matující bronzer na obličej. Jedná se v podstatě o stejný typ produktu, s tím rozdílem, že je určený právě na obličej, kterému dodá krásně opálený vzhled.

Photo 01.04.16 21 01 09

Nanášíte v podstatě stejným prinicipem, jako make up – rovnoměrně po celém obličeji a samozřejmě také na dekolt a krk – počítejte, že při jedné vrstvě tak o jeden odstín ztmavnete – ale o to přece jde:)

Photo 01.04.16 21 01 15

Pozor – nejedná se o make up, tudíž produkt příliš nekryje, pouze sjednotí barvu Vaší pleti, neobsahuje také žádné třpytky. Pokud nanesete více vrstev, dá se s ním skvěle tónovat obličej:)

Photo 01.04.16 21 01 28

Textura jemná, lehká, víceméně opět fluid. Barva tmavší, karamelová, intenzivní, ovšem po rozetření opět dodává jen lehký barevný nádech. Příjemná vůně, s exotickým tónem:)

Photo 01.04.16 21 01 46

Krém se roztírá velmi snadno, díky lehké konzistenci. Pokožka jej okamžitě absorbuje, nepřetrvává žádná mastný efekt, naopak, pokožka je výborně zmatněná.

Další dva produkty jsou z řady The POREfessional – jejímž cílem je zmatnit pokožku a eliminovat viditelnost pórů.

The POREfessional – Instant Wipeout Masks – Oboustranná maska na čištění pórů.

Další vychytávka, které doplnila řadu produktů THE POREfessional. Jedinečná maska, která čistí pleť, zjemňuje ji, zbavuje „černých teček“ a zmenšuje rozšířené póry.

Photo 01.04.16 21 03 55

Balení obsahuje celkem 8 jednotlivě balených masek. Už samotné „zprovoznění“ je zajímavé – na každém balení s maskou je plastová „bublina“, kterou před otevření zmáčknete a tím se uvolní veškeré sérum. Otevřete balení, namočíte v séru masku a hladkou stranou přiložíte na místo, které potřebujete nejvíc „řešit“ – tedy na nos, bradu, čelo…

Photo 01.04.16 21 04 16

Masku necháte 10 minut působit, poté druhou stranou masky otřete a osušíte celou oblast. Neoplachuje se a stačí používat cca 2x týdně.

Photo 01.04.16 21 04 19

Maska je úžasně chladivá a moc příjemná. Po aplikaci – a hned po té první, je viditelné krásné zmatnění pleti, pokožka je také hebká na dotek  a pružná. Sama moc problémy s rozšířenýmí póry nemám, takže nedokážu posoudit její účinky v tomto směru, ale věřím, že budou znatelné:)

Photo 01.04.16 21 04 30

The POREfessional Matte Rescue – Neviditelný zmatňující gel
Tak tento produkt mě doslova nadchnul! Dokáže totiž naprosto eliminovat lesk na pleti. A právě zvýšený lesk a pocit mastnoty na obličeji je to, co mnoho z nás hodně trápí.

Photo 01.04.16 21 03 32

Jak jsem už uvedla, netrápí mě zvětšené póry, ovšem, zvýšený lesk pleti ano. Řeším jej – jak asi většina z Vás – pudry. Ovšem, tato vychytávka od Benefitu dokáže natolik zmatnit pleť, že žádný pudr už nebudete muset aplikovat.

Photo 01.04.16 21 02 45

Jedná se o lehounký, fluidní, světlounce modrý gel, který nanesete v tenké vrstvě na dobře očištěnou pleť a rozetřete – roztírá se opravdu hodně dobře. Už během chvíle nebude gel na pokožce vůbec patrný a zcela se do ní absorbuje. Okamžitě je patrný také matný vzhled – kůže je dokonale zmatněná, bez lesku a evidentních stop mastnoty.

Photo 01.04.16 21 02 59

Na takto „upravenou pokožku“ můžete dle potřeby ještě nanést The POREfessional na eliminaci zvětšných póru, nebo nanášíte rovnou make up, stejně, jako já. Make up se i po tomto gelu dobře roztírá a nijak se „nežmolkuje“.

Photo 01.04.16 21 03 11

Matný efekt je dlouhotrvající – z hlediska mých osobních postřehů vydržel cca 4 hodiny, což je, myslím, velmi dobré:)

Kosmetiku Benefit koupíte výhradně v parfumerii Sephora, v Brně v Olympii.

ODKAZ: BENEFIT COSMETICS CZECH REPUBLIC/facebook

ODKAZ: PARFUMERIE SEPHORA/web, facebook