Inspirace z optiky Fénix v Kroměříži – nová kolekce brýlí Cartier

Je tu jaro, konečně první sluneční paprsky – což si samozřejmě žádá také módní a zároveň i funkční doplněk: sluneční brýle! Právě brýle, a to ať už dioptrické, nebo sluneční, nejen ochrání váš zrak, ale zároveň mohou skvěle podtrhnout vaši celkovou image! V brýlích vám to může skutečně slušet, mimo to, luxusní brýle jsou dokonce i určitým typem šperku.
A právě tyto jedinečné brýle vám ve svém článku představím – jsou od renomované značky Cartier, kterou jistě všichni dobře znáte. Brýle Cartier mají nyní v aktuální kolekci pro tento rok v optice Fénix v Kroměříži – mrkněte do článku, brýle Cartier jsou úžasné!
Nadčasovost, elegance, punc luxusu a výjimečnosti. Přesně to by mohlo vystihnout brýle velmi oblíbené značky Cartier. Tento brand je sám o sobě exkluzivitou – a to ať už se jedná o šperky, hodinky, nebo parfémy… Ve všech případech si s touto značkou kupujete i něco originálního, nevšedního a jedinečného.
A platí to samozřejmě také o brýlích – slunečních, nebo i těch dioptrických.
Proč si nedopřát kousek luxusu, který vám zároveň poskytne i žádanou službu – ochrání váš zrak? Jak jsem zmínila, brýle mohou být také šperkem a o těch od značky Cartier to platí snad více, než u kterékoliv jiné.
Musím sama uznat, že v případě snad všech kousků brýlí Cartier se jedná doslova o skvosty – které vám mohou i opravu velmi slušet.
Na brýlích Cartier musím sama ocenit jejich nadčasový design. Nečekejte žádné módní výstřelky a extravaganci, jako si to rádi “dovolí” jiné brandy typu Dior, Fendi, Balenciaga… Designéři a návrháři značky Cartier vsází na kvalitu a vysokou eleganci. A ano, týká se to i brýlí.
Právě tato nadčasovost a elegance s sebou přináši i několik výhod – tyto věci rozhodně nepodléhají módnímu diktátu a trendům. Zkrátka a jednoduše, IN budou stále – tato investice se vám vyplatí i do budoucích let, kdy takové brýle budou stále nevšední, módní, elegantní…zkrátka slušivé.
U brýlí Cartier vás okouzlí i minimalismus. Žádné přehnané zdobení, aplikace… Jednoduché obroučky, často výraznější tvar skel a perfektní, vysoce kvalitní zpracování. Brýle Cartier jsou tak v mnohých případech také unisex, mohou je nosit jak muži, tak i ženy.
Brýle značky Cartier jsem vám nafotila v optice Fénix v Kroměříži, kde nyní najdete velmi pestrou a hlavně, aktuální kolekci pro tento rok. Výběr je velmi zajímavý – pokud hledáte ve směru nových brýlí něco skutečně ojedinělého, věřím,  že právě ty od značky Cartier pro vás mohou být skvělou volbou.
Optika Fénix nabízí samozřejmě brýle i od mnoha dalších značek – určitě si je zde také prohlédněte! Mimo to, oceníte zde i vysoce kvalitní služby, a to ve směru vyšetření zraku. Disponují zde několika profesionálními přístroji, které dokáží změřit eventuelní potřebu dioptrií a mimo to, dokáží odhalit i některé vady zraku i zdravotní problémy.
Doporučuji zde také podstoupit vyšetření na přístroji Right Eye, který kontroluje vzájemnou spolupráci obou očí. Ta je zcela klíčová pro schopnost učit se, rozumět textu apod. Proto je toto vyšetření velmi indikováno také pro děti.
Zkrátka – i pro vás, z Brna a okolí – návštěva optiky Fénix se v ohledu kvalitní péče o zrak velmi vyplatí!

Optiku Fénix najdete v Kroměříži na adrese Riegrovo náměstí 179 / Dům Vogl.

ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / web
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / facebook
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / instagram