Inspirace z oblasti nemovitostí v Brně – byt k prodeji na Václavkově ulici

V rámci svého blogu vám zde čas od času předávám i „trochu jinou“ inspiraci, než pouze na zajímavé brněnské obchůdky, restaurace, či služby… Týká se zejména oblasti designu a realit. Občas se setkám s jedinečným tipem i v tomto směru a jsem ráda, že mohu tyto informace předat i dál – vám, sledujícím. Nedávno jsem se seznámila se sympatickou Míšou Štotovou, která působí spolu se svými kolegyněmi právě v oblasti realit – se svou realitní kanceláří „Holky z realitky“ nabízí zajímavé nemovitosti k prodeji i pronájmu v Brně a okolí. A právě v rámci naší nové spolupráce jsme se rozhodly, že vám představíme některou se zajímavých realit! Třeba se mezi vámi najde někdo, kdo zrovna řeší otázku koupě či pronájmu – a tento tip jej osloví. Dnes tu máme pro vás reportáž z krásného bytu na prodej v Brně – Židenicích na Václavkově ulici! Čtěte dál!

Reality, nemovitosti v Brně i okolí jsou dá se říci už i mým „koníčkem“. Dlouho jsme s manželem hledali místo, kam bychom se mohli s rodinou přestěhovat, takže jsme brněnský trh s realitami bedlivě sledovali, a to hezkých pár let.

Obecně mě zkrátka reality baví, a to ve směru objevování nových a krásných míst k životu!
I proto jsem se rozhodla právě i pro spolupráci s Míšou a s její realitní kanceláří Holky z realitky. Je to menší realitní kancelář s velmi individuálním přístupem ke svým klientům, vše je zkrátka koncipováno tak, aby byli naprosto spokojeni jak prodávající / pronajímající, tak i kupující.

Mimochodem, pokud hledáte dobrou realitní kancelář, s přímým a fér jednáním – přes kterou byste prodali, nebo pronajali i svou nemovitost, mohu vám RK Holky z realitky jen doporučit!

Míša má v rámci nabídky své realitní kanceláře mnohé velmi  zajímavé nemovitosti, ať už k prodeji, nebo pronájmu – jsou mezi nimi jedinečné exkluzivity, výjimečné ať už cenou, polohou, prostorem… A proto jsme se rozhodly, že ty NEJ nemovitosti vám tu čas od čatu také představím! Kdo ví – třeba je mezi vámi někdo, kdo aktuálně hledá nový domov, v Brně, či okolí… Nebo možná i zajímavou investici.

První z nemovitostí, kterou vám v rámci této spolupráce představím, je krásný byt na Václavkově ulici v Brně – Židenicích!

Tento byt jsem i osobně navštívila, prohlédla si jej – a podělím se s vámi i o své osobní dojmy.
Byt je výjimečný v první řadě svým prostorem. Jeho užitná plocha je krásných 108 m2, co se pak týká rozvržení pokojů, jedná se o byt 5 +kk.

Byt je v perfektním stavu! Opravdu vše je krásné, čisté, neporušené – a to ať už se týká třeba podlah, nebo i vybavení – nábytku.

Ano, pro své nové uživatele tento byt zůstane plně vybavený, je tedy připraven k okamžitému nastěhování!

Už jak do bytu vstoupíte, dojem na vás udělá opravdu velmi prostorná chodba. Tu jsem zde obdivovala i já, mám ráda prostor – a právě v chodbě jej rozhodně oceníte. Je tu dostatek místa pro přezouvání, pro uložení bot i kabátů, nikde si nebudete překážet…

Samotné pokoje v bytě jsou rovněž velmi prostorné. Veliká je ložnice, dětský pokoj – který je opět v perfektním stavu.

Na příjemný obývací pokoj navazuje i menší a oddělená pracovna, kde je dostatečný klid. Výhled z pracovny je stejně, jako z obývacího pokoje do zeleně před domem.

Opravdu prostorově velká je pak i kuchyně s jídelní částí. A co jsem zde obdivovala (a lehce i záviděla :), byla spižírna, coby samostatná malá místnost. Ideální na uskladnění potravin, nevyužívaného nádobí a dalšího kuchyňského vybavení.

Tento byt je ideální jak pro rodinu s dětmi, tak třeba i pro starší manželský pár, který hledá klidné a příjemné místo s dostatkem prostoru.

Byt se nachází v klidné ulici Václavkova v Brně – Židenicích. Není zde slyšet žádný hluk, projíždějící auta… Opravdu jsem tu vnímala jen ticho a zpěv ptáků. Což je na vzdálenost jen kousek od centra přímo nádherné!

Oceníte i dobrou vybavenost okolí, v blízkosti školy, školku, obchody, lékaře… A samozřejmě i MHD.

Co se pak týká ceny, v případě vašeho zájmu vám ji sdělí Míša Štotová z realitní kanceláře Holky z reality – a nutno dodat, cena je stále k jednání.

Pokud vás k tomto krásnému bytu zajímá více, obraťte se přímo na Míšu Štotovou přes email michaela@holkyzrealitky.cz 

ODKAZ: HOLKY Z REALITKY / web
ODKAZ: HOLKY Z REALITKY / facebook
ODKAZ: HOLKY Z REALITKY / instagram