Představuji: revoluční legíny s anticelulitidním účinkem – na eshopu Hezkyzadek.cz!

Milé dámy, jistě mi dáte za pravdu, že „nejsou legíny, jako legíny“! Právě ty obyčejné, které má mnoho z nás ve skříni, obvykle moc parády neudělají. Bývají často průhledné, z nekvalitního materiálu a nepřidají ani moc krásy naší postavě. Ovšem, legíny všechny nosíme rády – je to super kousek oblečení, který je v první řadě nesmírně pohodlný. Jaké legíny vybrat, abyste se v nich cílily skvěle a které vám budou zároveň i slušet? Zkuste ty z eshopu www.hezkyzadek.cz! Legíny tu mají z revolučního, funkčního materiálu, který obsahuje rostlinné výtažky z bylinek a řas – tento materiál má velmi pozitivní vliv na pokožku. Legíny dokonce zpevňují kůži a eliminují celulitidu! No nezní to skvěle? Víc se dozvíte v následujícím článku a představím vám i další krásné věci, které na tomto eshopu mají. Mimichodem, vyberete si tu i boží plavky! POZOR, využít můžete i můj kód COOLBRNO20 na 20% slevu na nákup právě na eshopu www.hezkyzadek.cz!

Dokážete si představit, že nosíte kousek oblečení, který má pozitivní vliv i na stav vaší pokožky a dokáže eliminovat celulitidu? To zní opravdu jako sen, že?
Ovšem, o sen se opravdu nejedná – přesně to totiž slibují jedinečné anticelulitidní legíny, které koupíte na eshopu www.hezkyzadek.cz. Právě tyto legíny jsou v mnoha ohledech speciální, a to zejména co se týká použitého materiálu.

Tento materiál je v první řadě nesmírně příjemný. Legíny jsem vám nafotila na sobě a můžu říct, že je v nich skvěle! Materiál je dostatečně pružný, ale zároveň pevný, takže hezky vytvaruje křivky. A o to v legínách jde na prvním místě – protože netvarující, obyčejné legíny opravdu každému nesluší.
Legíny z eshopu Hezkyzadek.cz mají super střih, pas je dostatečně vysoký, legíny se nevyhrnují, při ohnutí vám nesjíždí ze zad dolů…

Tyto legíny jsou tedy super jak na cvičení, i na běžné denní nošení.

Naprosto unikátní je ovšem na těchto legínách použitý materiál. Jedná se o funkční typ materiálu zvaný „ITOFinish KELP“. Ten obsahuje rostlinné výtažky z bylinek a řas, které velmi příznivě působí na naši pokožku. Posilují cévy, mají dobrý vliv i na krevní oběh. Tím se pokožka zpevňuje a posiluje.

Rostlinné výtažky jsou ve formě mikrokapslí přidané přímo do struktury vlákna. Tyto látky se během nošení postupně uvolňují a napomáhají tak k hydratované, pevné a dobře prokrvené pokožce. Legíny AIPEX jsou navíc obohaceny o aktivní složky, které pohlcují bakterie, čímž zabraňují růstu a šíření infekcí. Budete se tak moci cítit vždy příjemně a svěže.
Bylinné extrakty se z legín postupně uvolňují a až po přibližně 30 vypráních zcela vymizí. Formující efekt legín však i nadále zůstává.

Kdykoliv se legíny z materiálu „ITOFinish KELP“ obléknete, má to na pokožku stejný vliv, jako když problémové partie rozehřejete při cvíčení.
Více se pak o tomto unikátním materiálu dozvíte ZDE.

Pro dokonalý a dlouhotrvající účinek se doporučuje nosit legíny alespoň 6 hodin denně.

Legíny tvarují a zpevňují nejen oblast hýždí a nohou, ale také bříška – mají vyšší pas, bříško tedy hezky stáhnou, tvarují a příznivě působí i na pokožku v této partii.

Mimochodem, příznivý je i efekt na eliminaci celulititdy! Což je naprosto skvělé – pomerančová kůže trápí snad každou ženu a cokoliv může podpořit její odbourání je více než vítané. :)

Legíny z eshopu www.hezkyzadek.cz jsou české výroby, šije je značka Aipex. Mimo anticelulitidní legíny pak tato značka nabízí těhotenské legíny, kraťáskové legíny

Vedle anticelulitidních legín pak značka Aipex šije i klasické sportovní (barevné legíny), mikiny, šaty, plavky…ty už jsou z klasického, pružného a pohodlného materiálu Aipex.

Legíny z mateirálu ITOFinish KELP jsou opravdu nesmírně příjemné. Samotnou mě trápí otoky nohou v oblasti lýtek a cítila jsem při nošení těchto legín opravdu úlevu. Navíc, tyto legíny opravdu krásně vypadají, vybírat můžete z celé řady typů a délek! 

POZOR, využít můžete i můj kód COOLBRNO20 na 20% slevu na nákupu právě na eshopu www.hezkyzadek.cz!

ODKAZ: HEZKYZADEK.CZ / web, eshop
ODKAZ: HEZKYZADEK.CZ / facebook
ODKAZ: HEZKYZADEK.CZ / instagram

Zákaznice ze Slovenska mohou využít eshop www.peknyzadok.sk.