Inspirace z obchůdku IvaDekor – už v duchu Vánoc

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží! Nalaďte se prostřednictvím mého článku na vánoční atmosféru – mám pro vás velký fotoreport mnoha krásných novinek – dekorací, doplňků…už i ve vánočním duchu z obchůdku IvaDekor. A nafotila jsem vám i celou řadu tipů na vánoční dárky pro vaše blízké! Je tu výběr bytového textilu, nádherné keramiky, českého porcelánů a také úžasně voňavých svíček… A pořídíte zde i drobné dárečky pro známé, zaměstnance… Inspirujte se!

Nejkrásnější období roku – advent a Vánoce – jsou opět tady! Věřím, že tedy oceníte inspiraci jak na krásné vánoční dekorace domů, tak i na hezké vánoční dárečky!

Vánoční atmosféra v IvaDekor má každoročně velké kouzlo…v tomto milém obchůdku je totiž opravdu obrovský výběr, ať už vánočních dekorací, doplňků, ale zároveň i dárků pro vaše blízké.

Zkrátka, rozhodně vám doporučuji se sem zajít teď podívat, určitě nebudete litovat – a také věřím, že neodejdete s prázdnou.

Já jsem vám tu pro inspiraci spoustu krásných věcí nafotila – ať máte přehled! Co v obchůdku IvaDekor tedy aktuálně najdete?

Začnu u vánočních dekorací a doplňků – věřím, že si to doma mnozí také už ladíte do vánoční atmosféry. Sama vánoční dekorace miluji – nejrůznější figurky, postavy andělíčků, vánoční skřítky...

Přesně i tyto milé dekorace najdete v obchodě IvaDekor. Já tu pokaždé obdivuji nádherné anděly, mají je tu v mnoha stylech, velikostech i provedení.

Nádherné jsou i velké postavy dekoračních andělů s osvětlením! Vyjímat se budou třeba i v okně, vytvoří vám doma tu pravou vánoční atmosféru.

Omrkněte zde i kouzelné keramické domečky – v mnoha typech provedení. Jsou na svíčku, ale můžete je ozdobit i světelnými řetězy.

K adventnímu období patří také svíčky – ty mají v obchůdku IvaDekor od mnoha značek. Skvělé jsou svíčky od české značky Reichl – jsou bezpečné pro hoření a přímo ideální na adventní věnce.

Pořídíte tu i vonné svíčky v typicky vánočních vůních – třeba od DW Home, nebo Candle Company. Tyto svíčky vydrží hořet opravdu velmi dlouho, krásně voní, mají hezký design…

Koupíte tu i vánoční svítící řetězy a osvětlení!

Tak a k inspiracím na dárečky! Ty v obchodě IvaDekor seženete také – a opravdu pro všechny blízké. V tomto obchodě koupíte i celou řadu funkčních věcí – třeba doplňky a potřeby do domácnosti, bytový textil…

Novinkou tu jsou i krásné nástěnné hodiny…

…hezkým a originálním tipem na vánoční dárky pak mohou být i vtipné cedulky s nápisy – pro kohokoliv!

V obchůdku IvaDekor koupíte i dárkově zabalené drobnosti „za pár korun“, coby milé vánoční dárečky pro vaše známé, klienty, přátele, pro paní učitelky pro děti do školy… jsou to pozornosti, které rozhodně potěší.

A na závěr můj tip, opět tu mají oblíbené hrající stromečky tradiční české výroby – Andělské zvonění, v krásném retro balení. Tento stromeček už k českým Vánocům neodmyslitelně patří!

Stavte se do obchůdku IvaDekor mrknout, udělejte si radost – a také svým blízkým, třeba právě na Vánoce! :)

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram