Inspirace z obchůdku IvaDekor

Po delší době mám pro vás opět inspiraci z mého oblíbeného obchůdku IvaDekor – v Brně ho najdete na Horově ulici a také v Kuřimi. Tento obchod nabízí opravdu nádherné bytové doplňky, dekorace, vonné svíčky, doplňky do kuchyně… A pořídíte zde i krásné dárky, pro kohokoliv. O aktuální nabídce mnoha úžasných věcí, které udělají radost, se přesvědčíte v následujícím článku se spoustou fotek. 

Já vás o sortimentu z obchodu IvaDekor pravidelně informuji i na svém blogu, ať máte přehled, co zde aktuálně najdete. A že je tu vždy tolik zajímavých novinek! Majitelka, paní Iva, neustále vybírá novinky, které by vás mohly oslovit a věřte, mnohé z nabízených věcí jinde v Brně nenajdete!

Nedávno jsem se do obchůdku IvaDekor stavila – a nafotila jsem vám, co si tu můžete nyní pořídit. A věřím, že bychom si zde vybrali určitě všichni!

Velkou novinkou je značka Bridgewater Candle Company! Od této značky zde najdete úžasné věci – hlavně vonné svíčky, které vydrží opravdu velmi dlouho hořet.

Svíčky mají také božské vůně a celkově moc pěkný design. Mimo vonné svíčky tu pak od značky Bridgewater Candle Company mají bytové difuzéry – opět v úžasném designu!

Difuzéry vůni uvolňují přes květinu, která vypadá jako pravá – a zabarví se podle barvy vůně!

Dále tato značka nabízí i kosmetiku – tělové krémy, sprchové pěny, bytové spreje…vše najdete i v obchodě IvaDekor.

Vyfotila jsem vám zde i kouzelné lapače snů – těch je zde nyní obrovský výběr, v mnoha velikostech. Lapače snů se obecně stále těší veliké oblibě a jsou úžasnou dekorací interiéru i exteriéru.

Božské jsou i obrovské lapače – určitě omrkněte! ;)

Novinkou je zde i široký výběr měkoučkých dek a polštářů!

Moje oblíbené zboží zde jsou i plastové skleničky na prosecco s nápisy a obecně veškeré zboží z recyklovatelného plastu od německé značky Koziol. Tyto věci mají styl! A super desing. ;)

Pokud máte rádi klasické skleněné, nebo keramické nádobí – najdete zde krásný český porcelán, hrníčky – i v klasické podobě, jako možná znáte od svých babiček.

A moc hezké jsou i skleničky – mají opět v klasickém designu, nebo i barevné, vtipné jsou i tyto skleničky s kulatými, barevnými dny.

V obchůdku IvaDekor pořídíte i krásné dekorace domů – nejrůznější figurky, postavičky…

Zkrátka, nakupovat zde je radost! Zajděte se do obchůdku IvaDekor podívat, určitě tu objevíte něco hezkého… ;)

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16 a také v Kuřimi na Tišnovské 270, vedle známého železářství Staprop.

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram