Inspirace z nových kolekcí brýlí z optiky APIA

Opět mám pro vás – po delší době – inspiraci na krásné brýle, sluneční i dioptrické, z nových kolekcí mnoha značek! Brýle jsem pro vás nafotila v optice APIA v Olympii, obchod je otevřený a opravdu je tu tolik krásných kousků, které se vám, věřím, budou líbit. Jarní počasí si brýle žádá, tak pokud uvažujete o pořízení nějaké novinky, inspirujte se v mém následujícím článku se spoustou fotek… :)

Brýle jsou jedinečným a funkčním módním doplňkem, který je doslova „must have“ každého z nás. Sama brýle miluji a mám jich doma několik, a to zejména ty sluneční. Ovšem, pořídila jsem si právě v brněnské optice APIA také brýle antireflexní, které jsou naprosto skvělé – nemají dioptrie, ale chrání zrak před zářením z monitoru počítače, telefonů, před zářením z umělého osvětlení, jsou bezva i na řízení.

Brýle se dají skvěle kombinovat s oblékáním, jsou jedinečným doplněním našeho kompletního outfitu. Věřím, že zejména vy, dámy, mi dáte za pravdu – brýle dokáží perfektně podtrhnout naši image.

Velký výběr nádherných brýlí od mnoha světových značek – sluneční i dioptrické – pořídíte právě v optice APIA, o které vám na svém blogu často píšu. Za mě je tato optika skvělá nejen pestrou nabídkou, ale i dalšími službami, které nabízí zákazníkům.

Optiky APIA najdete v Brně v Olympii a také v centru na Masarykově 18 a na Běhounské 7, kde je tato prodejna otevřena nově – mimo široký výběr mnoha typů brýlí tu nabízí také specializované měření zraku, kdy dokáží detailně změřit optickou soustavu oka. Odhalí tím případné vady i počáteční stádia některých očních problémů. Toto měření jsem zde před časem absolvovala i já – ZDE se můžete mrknout na mou reportáž.

Zpátky ale k nabídce jedinečných novinek, které jsem vám nafotila v optice APIA v Olympii! Oční optiky i vzhledem k vládním omezením již fungují v normálním provozu (samozřejmě zde musíte nosit respirátory), v běžných otevíracích dobách.

V optice APIA mají nyní opravdu spoustu novinek – z nových kolekcí tu pořídíte jak brýle dioptrické, tak i sluneční.

Co se značek týká, jsou tu jedinečné kousky od tak exkluzivních brandů, jako jsou Tom Ford, Swarovski, E.Zegna, Emillio Pucci, Dsquared 2, Timberland, Gant, Tous a Bluemarine – a právě výběr nových kousků od těchto značek jsem vám také nafotila!

Seženete zde designově jedinečné brýle v mnoha stylech. I v ohledu brýlí světové značky udávají nové trendy na každou sezónu, vyberete si tu tedy brýle vysoce módní, některé možná i lehce extravagantní, ovšem, pokud dáváte přednost jednoduchému designu a nadčasovému stylu – i takové brýle tu seženete.

Opravdu krásné brýle nabízí značka Tom Ford, jsou v jednoduchém stylu, ovšem nesmírně slušivé!

V ohledu dioptrických brýlí mě pak zaujala značka Emillio Pucci – tyto brýle jsou jedinečné zpracování, mnohé barevné, se zdobenými obroučkami.

Oblíbené jsou pak i brýle značky Swarovski – jsou často zdobené, s aplikacemi Swarovski komponentů – stojí za pozornost!

Zkrátka, novinky brýlí v oční optice APIA opravdu stojí za to – stavte se je omrknout a vyzkoušet! Určitě si ty svoje vysněné vyberete… :)

Brýle si můžete prohlédnout také na pobočkách ve městě, na Běhounské 7 a Masarykově 18, zároveň se sem můžete objednat na na kontrolu zraku.

Optiky APIA najdete v Brně v Olympii a také na Běhounské 7 a na Masarykově 18.

Na více fotek brýlí z optiky APIA (foceno na pobočce v Olympii) se podívejte také do fotogalerie.

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA / web, on-line objednávkový systém na vyšetření

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA – facebook