Inspirace z Freeportu – jedinečné zimní bundy & nový obchod Helly Hansen

Věřím, že inspiraci na výhodné nákupy rozhodně oceníte, zvláště v této době, kdy se vše výrazně zdražilo. Hezké, kvalitní i značkové věci si stále můžete dopřát i za zajímavé a výhodné ceny – pokud se vydáte na nákupy do oblíbeného outletového centra Freeport. Zde jsou ceny v obchodech stále v přijatelných hladinách a mimo to, aktuálně zde probíhají i povánoční slevy a výprodeje. Spoustu jedinečného oblečení, bot, doplňků…tu teď koupíte opravdu doslova za pusu. Nafotila jsem vám zde inspiraci na úžasné bundy německé značky Wellensteyn, představím vám i bundy od tradiční české značky KARA a pozvu vás i do nového obchodu ve Freeportu – do Helly Hansen! Mrkněte na článek i se spoustou fotek…

Sama jezdím do outletového centra Freeport moc ráda, vždycky tu něco hezkého pořídím a jak píšu výše, i za skvělou cenu. O tom totiž nákupy ve Freeportu hlavně jsou – seženete tu skvělé věci a stále za rozumné peníze. Což v aktuální době, kdy je vše opravdu dost drahé, určitě všichni oceníme.
Obchody ve Freeportu nabízí vždy outletové kolekce daných značek (někde pořídíte navíc i věci z aktuálních řad) – a tak jsou zde ceny až o 70% nižší než v neoutletových prodejnách.

Mimo to, i ve Freeportu nyní probíhají velké povánoční slevy a výprodeje – outletové ceny jsou tak často ještě nižší, takže se tu nákupy teď vyplatí víc, než jindy.

Tentokrát mám pro vás inspiraci zejména na krásné, velmi kvalitní a hlavně, teploučké zimní bundy – ta pravá zima nám podle všeho totiž teprve začne, tak dobrou bundu mnozí třeba ještě uvítáte.

Začnu v obchodě značky Wellensteyn. Věřím, že mnozí budete tuto německou značku dobře znát. Pro ty z vás, kdo nevíte, o co jde – Wellensteyn je brand založený v Hamburku, zaměřující se hlavně na vysoce kvalitní a hlavně, funkční bundy pro dámy, pány a také pro děti.

Bundy Wellensteyn jsou precizně zpracované, z vysoce kvalitních materiálů. Mnohé bundy jsou voděodolné, nebo nepromokavé (věřte, je v tom rozdíl!). Co se výplní týká, v bundách a kabátech Wellensteyn najdete duté vlákno, které je vysoce funkční – drží totiž teplo.

Můžete si tedy být jistí, že v bundách Wellensteyn vám rozhodně zima nebude. Ovšem – i funkční bundy mohou krásně vypadat, o tom jsem se sama přesvědčila!

Perfektní jsou střihy, zejména dámské bundy jsou vypasované a dělají opravdu nádhernou siluetu, dokonale zdůrazní křivky. A my, ženy vysoké s dlouhýma rukama tu oceníme i pořádně dlouhé rukávy. :)

Bundy Wellensteyn mají i překrásné barvičky, mezi kterými si rozhodně vyberete.

Mimochodem, obchody Wellensteyn jsou v ČR pouze dva – jeden v Praze a druhý právě ve Freeportu. V prodejně ve Freeportu koupíte jak outletové kolekce, tak i aktuální řady. Aktuálně platí na vybrané modely v obchodě Wellensteyn i povánoční výprodeje – slevy jsou zde na vybrané kusy až 70%, což se na výsledné ceně skutečně hodně projeví.

Omrkla jsem také aktuální nabídku české značky KARA! Ta je na české módní scéně už hezkou řadu let a stále se těší mimořádné oblibě. 

Kara Trutnov nabízí koženou a kožešinovou módu, zpracovanou velmi kvalitním způsobem u nás, v České republice.

V outletové prodejně KARA ve Freeportu pořídíte krásné kousky pro pány i dámy – aktuálně bundy nejen kožené, ale i klasicky zimní, zdobené pravými kožešinami.

Moc mile mě právě bundy v obchodě KARA překvapily! Jsou v krásných a zajímavých barvách i barevných kombinacích, nadčasové, moderní, stylové a teploučké!

Seženete zde bundy jak pro běžné nošení, tak i ty ve více sportovním stylu a zpracování.

Mimo bundy pak obchod KARA ve Freeportu nabízí moc hezké kabelky, tašky, peněženky…

A na závěr jedna zajímavá novinka – nový obchod! Jen pár dnů je ve Freeportu otevřený obchod norské značky Helly Hansen – tato značka se už mnoho let drží v celosvětovém měřítku mimořádná oblibě. 

Důvodem jsou zejména velmi kvalitní, funkční a nepromokavé materiály, které oceníte zejména při outdoorových aktivitách, při sportech a obecně při jakékoliv nepřízni počasí. 

Nový obchod Helly Hansen nabízí nádherné kolekce jak pro ženy, tak i pány – nyní tu koupíte hlavně super věci na lyže, různé bundy, kalhoty, komplety – pro ženy jsem tu obdivovala i dámské lyžařské kombinézy, ty už se v obchodech vidí opravdu jen málokdy.

Mimo oblečení tu koupíte i velmi kvalitní boty pro turistiku a venkovní aktivity, ale i doplňky – tašky, batohy…

Určitě se do obchodu Helly Hansen ve Freeportu zastavte, výběr je tu přímo senzační!

Outletové centrum Freeport najdete v Hatích u Znojma.

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram