Inspirace z butiku Toscana Store

Butik Toscana Store, který najdete v centru Brna na Veselé 37, nabízí opravdu úžasné věci – naprosto jiné, stylové, originální…v obchodech módních řetězců tak hezké kousky určitě nepořídíte. A výběr je tu opravdu senzační – a to jak oblečení na běžné denní nošení, tak i na slavnostní chvíle. Já jsem vám zde nedávno nafotila pár outfitů pro inspiraci – mrkněte v následujícím článku.

Musím uznat, že majitelka butiku Toscana Store má opravdu skvělý vkus – alespoň, mně se výběr outfitů, které nabízí ve svém butiku v Brně (a také v Hodoníně), líbí moc! Stylově to jsou opravdu zajímavé věci, v úžasných barvách, vzorech a s propracovanými střihy.

Co se značek týká, tak tu koupíte stylové dámské oblečení, ale i kabelky a další doplňky, od celé řady italských brandů, jako jsou Kocca, Tensione In, Rinascimento, Kitana, Gio Cellini. Věřím, že vám některé názvy budou jistě povědomé. :)

Mnoho věcí je i od menších a lokálních italských značek – a právě tyto nádherné kousky tu nabízí za naprosto super ceny! 

Já jsem vám pár zajímavých outfitů opět nafotila přímo na sobě – ať tyto věci vidíte v jejich reálné podobě.

Úžasné tu jsou nyní zejména různé kabáty – pokud hledáte nějaký opravdu zajímavý a výjimečný, jsem si jistá, že právě v butiku Toscana Store si určitě vyberete.

Já osobně miluji barvy – a právě i barev se v tomto butiku „nebojí“. Barevné tu jsou právě i kabáty, saka, komplety, které vám dokonale prozáří pošmourné zimní dny.

Omrkněte tu i krásné svetříky, roláky…opět jsou dostupné v celé řadě barev a mimo to, jsou za velmi přijatelné ceny.

Dámy, zastavte se do butiku Toscana Store podívat, věřím, že si určitě něco hezkého pro radost vyberete. ;)

Butik Toscana najdete v centru Brna na Veselé 37.

ODKAZ: TOSCANA STORE / facebook
ODKAZ: TOSCANA STORE / instagram