Inspirace z butiku Tanyas

Dámy, opět tu jsem s módní inspirací pro vás – tentokrát z nového butiku Tanyas! Ten je od začátku října otevřený přímo v centru Brna, na České 14. Výběr je tu opravdu pestrý, nyní tu koupíte třeba krásné bundy, kabáty, vesty, koženkové legíny, ale také svetry, nebo šaty – pro všechny příležitosti. Fajn tu jsou také ceny. Pár aktuálních kousků, které tu jsou k mání jsem vám nedávno i nafotila – mrkněte v mém článku se spoustou fotek!

Butik Tanyas byste rozhodně měly znát, nabídka stylové módy je tu opravdu pestrá, seženete tady hezké věci, navíc opravdu za přijatelné ceny. Což je myslím v dnešní době víc než žádoucí!

Stylově se tu oblečete zejména pro běžné denní nošení, ovšem, vybrat se v butiku Tanyas dají i kousky pro více slavnostní a okázalé příležitosti. Seženete zde třeba výjimečné třpytivé šaty, které užijete na vánoční večírky, nebo pro jiné dny vánočních svátků.

Já vám tu ovšem nafotila zejména outfity pro každodenní využití, těch je tu totiž nejširší výběr.
Hledáte příjemné, teploučké svetry? Tak v butiku Tanyas je rozhodně najdete – v mnoha barvách i střizích.

Fajn jsou tu i nejrůznější halenky, trička – mnoho modelů má zajímavé detaily, zdobení, volánky…

Pokud si stejně, jako já potrpíte na ryze ženskou módu, zejména sukně a šaty, také si tu přijdete na své!

Nyní v zimě se jistě budou hodit teploučké úpletové šaty, mají je tu v několika barvičkách i délkách!

Trendem této zimy jsou pak propínací kárované košile – i ty v butiku Tanyas koupíte.

Dalším módní hitem aktuální sezóny jsou pak prošívané vesty. Mají je zde v několika barvách, já vyfotila nestárnoucí černou „klasiku“, pak i tuto v zajímavém vzoru látky.

Opravdu senzační je zde nabídka kabátů a bund! Ať už sháníte velmi teplou bundu do té největší zimy, nebo lehčí kabát – sortiment je v butiku Tanyas v tomto ohledu velmi pestrý.

Mým jednoznačným favoritem byla tako krásná bunda s nabíranou spodní částí a s páskem. Celý model působí jako šaty, dokonale podtrhne ženské křivky!

Mimo oblečení pak v butiku Tanyas koupíte i doplňky – kabelky, nebo krásné a originální boty!

Dámy, zastavte se sem mrknout!

Butik Tanyas najdete v centru Brna na České 14.

ODKAZ: TANYAS / web
ODKAZ: TANYAS / facebook
ODKAZ: TANYAS / instagram