Inspirace z Alfa pasáže – z obchodu LITEX a z OPTIKY STRNADLOVÁ

O brněnské Alfa pasáži, respektive o obchodech a službách zde, vám píši často a ráda, právě v této krásné obchodní pasáži totiž najdete opravdu vše! Ať už to jsou obchody s módou, kavárničky, bistra, knihkupectví, květinářství, kosmetický salon… To vše můžete v Alfa pasáži navštívit! Já vám jednotlivé obchůdky i služby z Alfa pasáže na svém blogu postupně představuji, tentokrát mám pro vás inspiraci z oblíbeného obchodu LITEX a napíšu vám také o oční Optice Strandlová, mají tu super výběr krásných brýlí. Mrkněte na následující článek se spoustou fotek!

Brněnská Alfa pasáž je příjemným místem, kam stojí za to zajít – ať už na nákupy, nebo třeba jen na kávu. Určitě si tu každý z vás najde „to svoje“ – místo, obchůdek, či poskytovatele služeb, který mu bude blízký. Jak jsem vám tu už psala, Alfa pasáž je vůbec nejstarší brněnskou nákupní pasáži a za pozornost zde stojí už i samotná architektura v duchu funkcionalismu. Zkrátka, atmosféra v Alfa pasáži má své nezaměnitelné kouzlo, kdy tu na vás dýchne i dávno minulý čas – kdy to zde rovněž žilo!

Zpátky k obchůdkům a službám zde… Celou řadu jednotek, které v Alfa pasáži najdete, jsem vám na svém blogu již představila – ovšem stále jich zbývá mnoho, kteří si tu svůj prostor rovněž zaslouží.

Tentokrát pro vás mám inspiraci z oblíbeného obchodu LITEX – mimochodem, právě o tomto obchodě jsem vám tu psala už mnohokrát a i dle vašich pozitivních ohlasů vím, že Litex máte rádi. 

A já se k vám rozhodně přidávám – Litex je česká značka s mnohaletou tradicí, která nabízí krásné a kvalitní oblečení pro volný čas i sport. A mimo to, jedním z hlavních produktů značky Litex jsou samozřejmě plavky!

Právě plavky jsem vám v obchodě Litex nafotila i tentokrát, jedná se o celou řadu krásných modelů z nové kolekce. A že je tedy z čeho vybírat!

V obchodě Litex koupí plavky jak dámy, tak i pánové a děti – a pozor, plavky zde najdete celoročně, což je skvělé! Obecně bývá celkem problém koupit hezké plavky třeba v zimě… V obchodě Litex je určitě seženete.

Oceňuji i výběr plavek pro každý typ postavy. Plavky tu mají jak jednodílné, tak i dvoudílné, super jsou třeba i plavky typu „tankini“ – důmyslně dokáží zakrýt i větší bříško. Ocenit mohou i maminky po porodu.

Krásné jsou i plavky sportovní, bezkosticové, já tu obdivoval  i super retro model.

Za zmínku pak stojí i široký sortiment plážových doplňků – šatů, přehozů, sukní…

Mimochodem, v obchodě Litex se vám budou ochotně věnovat a rádi vám najdou takový model, který vám bude dokonale sedět.

Představit vám chci i další zajímavý obchůdek v Alfa pasáži – Optiku Strandlová! Znáte? Věřím, že mnozí ano!

Jedná se totiž o jednu z nejdéle existujících optik v Brně, s již více než třicetiletou tradicí!

Optika Strandlová nabízí krásné a kvalitní sluneční brýle, dále brýle dioptrické…

Právě na brýle dioptrické, respektive na obruby se tu primárně zaměřují.

…ovšem, seženete zde i krásné brýle sluneční, dále kontaktní čočky a další doplňkový sortiment.

Brýle tu mají od celé řady respektovaných, více či méně známých značek, mezi které rozhodně patří Max Mara, Oakley, Ray-Ban, Esprit a další…

Krásné brýle tu pořídí jak ti, kdo dávají přednost klasice a jednoduchému designu, tak i milovníci lehké výstřednosti.

Samozřejmostí je zde pak osobní přístup ke každému ze zákazníku!

Nákupy v Alfa pasáži mají styl – rozhodně tu něco hezkého a originálního pořídíte!

ODKAZ: ALFA PASÁŽ BRNO / web
ODKAZ: ALFA PASÁŽ BRNO / facebook
ODKAZ: ALFA PASÁŽ BRNO / instagram

ODKAZ: LITEX BRNO / web
ODKAZ: LITEX BRNO / facebook
ODKAZ: LITEX BRNO / instagram

ODKAZ: OPTIKA STRNADLOVÁ / web
ODKAZ: OPTIKA STRNADLOVÁ / facebook
ODKAZ: OPTIKA STRNADLOVÁ / instagram