Inspirace – třpytivé vánoční líčení!

Speciální příležitosti a události, mezi které rozhodně patří i Štědrý den, nebo Silvestr, si žádají i výjimečné outfity a samozřejmě i jedinečné líčení a make up! A právě inspiraci v tomto směru pro vás mám – na luxusní a třpytivý vánoční make up. Mrkněte v následující článek… ;)

Kdy jindy si dovolit výraznější a víc extravagantní líčení, než pro takové příležitosti, jako je Štědrý den, nebo Silvestr! Dámy, určitě mi dáte za pravdu, že i vy se v tyto dny dokonale obléknete a také se nalíčíte jinak – výrazněji, nebo v jiném stylu, než obvykle.

A proč také ne? Právě tyto události a příležitosti si něco takového vyloženě žádají. :)
Pokud chcete i vy vyzkoušet letos jedinečné, jiné a třeba i výraznější vánoční líčení, inspirujte se v mé následující recenzi – představím vám tři produkty, bez kterých se právě pro vánoční líčení neobejdu.

Vánoční líčení jsem letos pojala opravdu ve výraznějším stylu – proto vám představím tři produkty pro líčení očí i rtů, kde si právě s make upem můžete nejvíce „vyhrát“. Základ – make up, tvářenka, úprava obočí, nebo rozjasňovač – to vše jsem použila tak, jak jsem běžně zvyklá u svého každodenního líčení.

Líčení očí – stíny! Skvěle mi posloužila paletka stínů NYX Professional Makeup Glitter Goals – jedná se o paletku deseti výrazných stínů v metalické a vysoce třpytivé úpravě.

Na výběr máte stíny v neutrálních tónech – černé, bronzové – ovšem s metalickým leskem. Další stíny jsou už barevně výraznější – nádherné jsou stíny zlaté a stříbrné…

…a pokud se nebojíte výraznějšího looku, vsaďte na barvičky! Zelená, růžová, nebo fialová? Proč ne! Slaďte barevné líčení se svým outfitem, vypadá to vždy perfektně. A na Vánoce se takto metalické a třpytivé líčení očí naprosto hodí. A paletku využijete určitě i na silvestrovskou oslavu!

Linky – bez těch si líčení očí neumím představit! A na Vánoce se hodí obzvláště. Používám zásadně jen linky ve fixe, dobře se s nimi manipuluje, drží a neobtiskují se. Vyzkoušela jsem celou řadu značek, i ty dražší (např. Kat von D), ovšem zjistila jsem, že v poměru cena/výkon naprosto perfektně  obstály Dermacol Black Sensation Precise Black.

Nestojí moc, dobře drží, nedrolí se, neobtiskují se…
Jejich jedinou nevýhodou je, jak jsem zjistila, že dlouho nevydrží – při každodenním používání tak cca měsíc.

Pro vánoční make up (ale i ten silvestrovský) jsem zvolila i výraznější líčení rtů. Miluji krémové rtěnky, ale s matným finišem – a v poslední době jsem si moc oblíbila tuto – Lancome L’Absolu Rouge Drama Matte. Mám odstín 78 Wild Thoughts.

Je to krásná barva, odstín v korálově červené (takový ten přechod mezi červenou a oranžovou barvou). Na rtech vypadá skvěle!

Navíc, tato rtěnka je na rtech skutečně moc příjemná. I přesto, že má matný efekt, rty nestahuje, naopak je hydratuje a celkově zjemňuje.
Oceňuji i to, že rtěnka dlouho vydrží.

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notino.cz