Inspirace pro rodiče a děti – podzimní kolekce značky Coccodrillo

Co se nákupu oblečení týká – ať už pro mě samotnou, nebo mé dva syny, dávám vždy raději přednost menším obchůdkům a butikům před obchody velkých módních řetězců. Jednak zde bývá lepší výběr, nižší ceny a také, oceňuji osobní přístup a pomoc při výběru. A právě co se dětského oblečení týká, tak jedním z obchůdků, kde je rozhodně o co stát, je Coccodrillo na Lidické! Aktuálně je tu k dostání krásná podzimní kolekce, kterou jsem vám nedávno nafotila – dnes vám ji představím ve své reportáži. ;) A věřím, že se vám ty krásné kousky budou líbit!
Obchůdek značky Cocodrillo budete možná pamatovat ještě z doby, kdy byl v brněnské Olympii. Nyní už ho najdete v Brně pouze na Lidické 63b – což mnoho lidí stále neví. Takže věřím, že i můj blog pomůže k tomu, abyste o tom, že v Brně je Coccodrillo stále dosupné, věděli. :)
Tento relativně malý obchůdek je opravdu velice dobře zásobený – vybírat je rozhodně z čeho! Najdete tu krásnou módu pro děti všech věkových kategorií, pro kluky i holčičky.
V ohledu velikostí zde pořídíte oblečení už i pro ta nejmenší miminečka, od narození. Maximální velikosti jsou pak 158 a některé kolekce jsou i ve 164.
Kromě oblečení tu pak koupíte i doplňky, čepičky, punčošky, ponožky, kabelky, batůžky, ale také botičky, nebo dětské bačkůrky.
Co musím také zmínit, jsou přijatelné ceny, rozhodně se nemusíte obávat toho, že by věci Coccodrillo byly nějak předražené.
A co tedy v obchůdku Coccodrillo aktuálně najdete? Myslím, že je toho opět spoustu, nejvíc vám rozhodně vypoví fotky, které jsem zde při své návštěvě pořídila.
Myslím, že vybírat je rozhodně z čeho – ať už sháníte hezká trička, bodyčka pro miminka, tepláky a teplákové soupravy, pro holčičky šaty, sukýnky, legíny…
Mají zde i krásné zimní bundy, kabátky, nebo soupravy na lyžování!
Zaujaly mě i božské kombinézky pro miminka, mnohé z nich jsou ideální i do dětské autosedačky.
Zkrátka, vybírat je zde z čeho – a já mám pro vás super zprávu! Už brzy pro vás budu mít soutěž o poukazy právě na nákup těchto krásných věcí!
Na více fotek mrkněte detailně také ve fotogalerii!
A na závěr jedna praktická informace – parkovat můžete přímo na Lidické v modrých  zónách, a to hodinu zdarma. Stačí si nechat vytisknout parkovací lístek v automatu (zadáte SPZ vozu). ;)

Obchůdek Coccodrillo Brno najdete na Lidické 1023/63b, v prostorách Centra Lužánky.

ODKAZ: COCCODRILLO BRNO / facebook