Inspirace – nejoblíbenější sportovní vybavení mých synů: airtracky & příslušenství Master

K létu patří samozřejmě celá řada outdoorových a sportovních aktivit, které si užívají děti i dospělí.  Proto věřím, že uvítáte můj tip na perfektní sportovní vybavení – na kterém se vyřádí hlavně děti! Znáte Aitracky? Na první pohled možná Aitrack vypadá jako obyčejná „žíněnka“, ovšem věřte, není tomu tak! Airtrack je skvělý jak pro vnitřní, tak venkovní užití. Je super na skákání, gymnastiku, parkour…moji kluci Aitrack ale nejvíc využívají v bazénu. Super je i jednoduché skladování – vyfouknete, sbalíte… Můžete vzít s sebou i na výlet, na chatu, na koupání k rybníku… Aitracky mají na eshopu www.mastersport.cz, zároveň tu nabízí i super doplňky k aitrackům – různé odrazové můstky, pásky na spojení více kusů, nafukovací válce… Aitrack je vážně skvělá věc, kterou si vaše děti zamilují! Víc v následujícím článku…

Oba moji synové milují pohyb a sport – a moc rádi zkouší i nejrůznější novinky a nové sportovní vybavení. Před dvěma lety jsme klukům pořídili právě Airtrack a povím vám, je to jejich dodnes nejoblíbenější sportovní vybavení!

Airtrack Master je vážně skvělá věc, kterou děti využijí jak doma – klidně i v pokojíčku, tak samozřejmě také venku. Airtrack je perfektní na trénovaní gymnastiky, užijete ho i na parkour, bojové sporty… My, dospělí, Aitrack zase využijeme třeba na cvičení jógy, pilates, nebo na něm můžete jen tak relaxovat, opalovat se…

Naprosto boží je Airtrack i do vody! Pokud totiž Airtrack namočíte, stává se z něj super skluzavka. A nebo i plavidlo! :) Ve vodě si moji kluci s Airtrackem vyhrají vůbec nejvíc!

Nafouknutý Airtrack má výšku 10cm, což eliminuje riziko zranění při cvičení. Tato žíněnka tlumí pří výskocích nárazy, chrání klouby a ideálně pruží.

Tím, že je aitrack nafukovací, tak jej můžete kdykoliv vyfouknout, sbalit a vzít s sebou – na výlet, dovolenou, nebo třeba za kamarády dětí. I doma vám vyfouknutý airtrack nezabere moc místa.

Eshop www.mastersport.cz nabízí Airtracky Master v mnoha variantách, délkách a typech. My máme doma Airtrack Master 300 x 100 x 10cmje to tak akorát velikost jak pro venkovní, tak vnitřní užití.

Na eshopu www.mastersport.cz najdete také doplňky k airtrackům – můžete tu vybírat třeba z různých typů odrazových můstků, fajn jsou i spojovací pásky, díky kterým můžete spojit více Aitracků s dalšími kusy, nebo právě s odrazovými můstky.

My letos pořídili odrazový můstek Airblock Master – má mnoho možností vyžití! Můžete ho spojit s Airtrackem, čím prodloužíte jeho celkovou délku. Můstek je fajn na skákání – přímo na Airtrack, nebo do vody! Uvidíte, že děti využití rozhodně najdou a vymyslí. :)

Airtrack můžete spojit s odrazovým můstkem právě spojovacím páskem – jedná se o Trackconnect Master spojovací díl pro Airtrack.

Airtrack si vaše děti naprosto zamilují! Pro mé kluky je to snad nejoblíbenější sportovní vybavení, řádí na něm od rána do večera. :) Moc doporučuji!

ODKAZ: MASTERSPORT.CZ / web, eshop
ODKAZ: MASTERSPORT.CZ / facebook
ODKAZ: MASTERSPORT.CZ / instagram

ODKAZ: MASTERSPORT.SK / web, eshop