Inspirace na výhodné nákupy kosmetiky z Lékárny Na Kobližné

Pomalu se blíží Vánoce a mnoho z nás už také začíná řešit vánoční dárky – proto věřím, že se jakákoliv inspirace na téma „co a komu“ bude hodit. ;) Dnes mám pro vás pár tipů z Lékárny Na Kobližné, kde aktuálně můžete pořídit celou řadu výhodných kosmetických balíčků – vhodných třeba i jako vánoční dárky… Čeho přesně se tu zajímavé nabídky týkají? Prozradím ve své následující reportáži!

Kvalitní dermokosmetika nebývá obvykle úplně nejlevnější záležitost – a její ceny se na různých místech obvykle dost liší. Ze zkušenosti vím, že vůbec nejlepší ceny bývají právě v Lékárně Na Kobližné – dermokosmetiku (ale i další sortiment v lékárně) tu vždy pořídíte cenově nejvýhodněji.

Navíc, pravidelně tu bývají i nejrůznější slevové akce a výhodné nabídky, které se týkají vždy celé řady značek. A nejinak je tomu u nyní, kdy tu za super ceny pořídíte produkty od mnoha dobrých dermokosmetických brandů.

Já se do Lékárny Na Kobližné nedávno zastavila a nafotila jsem tu pro vaši inspiraci velkou reportáž – zaměřila jsem se právě na ty produkty a balíčky, kterých se výhodné ceny týkají.

Za pozornost rozhodně stojí vánoční dárkové balíčky od značky Vichy – jsou právě tím tipem na vánoční dárek, kterým můžete potěšit třeba maminku, sestru, nebo kamarádku.

Balíčky jsou krásně zabalené a sestavené, na výběr tu máte z několika typů, dle různého obsahu.

Slevové akce se v Lékárně Na Kobližné týkají nyní také kosmetiky od značky La Roche – Posay, kdy při nákupu nad 890,- máte slevu 300,-! A to je opravdu skvělá nabídka!

Produktů od značky Avéne se týká také zajímavá akce, kdy platí 2 + 1 zdarma – zdarma dostanete nejlevněší z produktů.

Takže, závěrem, pokud dermokosmetiku nakupujete – ať už pro sebe, nebo ji chcete někomu nadělit pod vánoční stromeček, doporučuji se určitě vydat do Lékárny Na Kobližné, kde pořídíte vše za absolutně nejlepší ceny!  ;)

Koupíte v Lékárně Na Kobližné – najdete na Kobližné 7.

ODKAZ: LÉKÁRNA NA KOBLIŽNÉ / facebook