Shopping tipy z Campus Square Brno

Po měsíci jsem tu opět s celou řadou zajímavých tipů z obchodů v brněnském nákupním centru Campus Square! Blíží se Vánoce, a tak třeba mou inspiraci oceníte i coby tipy na zajímavé vánoční dárky. Myslím, že jsem tu i tentokrát objevila takové novinky, které by vás mohly oslovit…;) Víc v mém článku!

Sháníte už vánoční dárečky? Tak třeba vás osloví některý zajímavý tip, který najdete v tomto článku… :) A samozřejmě, kromě tipů na možné vánoční dárečky, jsem nafotila i další zajímavosti a novinky, na které jsem v Campusu narazila. A že těch postřehů tentokrát bylo! :)

ZIMNÍ DOPLŇKY V NEW YORKERU
Pokud hledáte hezkou a stylovou čepici, šátek, šálu, nebo tunel na krk, tak se určitě zajděte mrknout do obchodu New Yorker! Mají tu super nabídku a musím říct, že se jim letošní kolekce zimních doplňků moc povedla! Zaujaly mě hlavně plyšové šály na krk, jsou neuvěřitelně příjemné! Mají víc barevných provedení – a jisté je, že vás i zahřejí. :)

NOVÝ SALON DIVINE NAIL LOUNGE
Novinkou je v Campusu salon Divine Nail Lounge, kde dělají manikúru a pedikúru. Zašla jsem se podívat i dovnitř a mají to tady nádherné, design se rozhodně povedl! Služby jsem ještě nevyzkoušela, ale chystám se! Věřím, že to zde bude i super relax. A pokud jste to zde už otestovali, klidně napište své dojmy! :)

CUKRÁRNA VĚTRNÍK
Cukrárna Větrník je svými dobrotami už přímo vyhlášená! Mají to fakt neuvěřitelně dobré – když si chceme doma zamlsat, tak často kupujeme dezerty a dortíky právě zde. Sympatické je mi také to, že vše připravují z kvalitních surovin a bez chemie, což také dnes nebývá všude samozřejmostí.

INSPIRACE Z RED AND CUBE
A jsme u tipů na vánoční dárečky! Pánové, hlavně vy teď zbystřete, protože v obchodě Red and Cube mají opravdu nádherné kousky! Krásné přívěsky, řetízky, prstýnky i náramky. Věřím, že dárek vybraný právě v tomto obchodě, se bude líbit a potěší.

DOPLŇKY Z BIJOU BRIGITTE
Je tu období vánočních večírků, oslav, sešlostí a plesů – na které se hodí často i nějaké výraznější a zajímavé doplňky. V obchůdku Bijou Brigitte jsem narazila na krásné čelenky a doplňky do vlasů, často doplněné třeba roztomilými oušky. :) Mají tu i různé škrabošky na obličej a další zajímavé věci, které z vás udělají nepřehlédnutelnou hvězdu každé akce. ;)

DENÍČKY PRO HOLČIČKY V ALBI
Další inspirací na vánoční dárky mohou být tyto krásné deníčky a památníčky pro holčičky, které jsem objevila v dárkovém zboží Albi. Mají zajímavý design, přesně takový, jak to mají malé slečny rády. :) Super jsou i ty s obracecími flitry, což je teď všude obrovský hit.

PLEŤOVÉ MASKY KORIKA V NOTINO
Tyto korejské pleťové masky od značky Korika jsem testovala už dřív a velmi se mi osvědčily. Vůbec, korejská kosmetika patří k těm nejkvalitnějším na světe, což se mi potvrdilo i u těchto masek. Mají je v Notino – a na výběr je mnoho druhů, vždy s rozdílným složením, k řešení konkrétního problému s pletí. Určitě doporučuji vyzkoušet!

ČISTÍRNA 5ASEC
A na závěr jeden praktický tip – pokud hledáte opravdu dobrou čistírnu oděvů, mně se osvědčila právě tato, v Campusu. Věci byly vždy perfektně vyčištěné a oceňuji i rychlost a fajn přístup. ;)

A příště? Příště už to bude opravdu hlavně o inspiraci na vánoční dárky, protože právě jejich hledání a shánění je pro mnoho z nás často doslova oříšek. Mějte se a užívejte předvánoční kouzelnou atmosféru, a pokud možno, v poklidu. :)

Spoustu fotek mých dalších postřehů z Campusu si prohlédněte také ve fotogalerii!

ODKAZ: CAMPUS SQUARE BRNO – webfacebook