Inspirace na perfektní dovolenou – u Lipna, v penzionu Modrý jelen!

Stále hledáte tipy a inspiraci, kde strávit hezké dny z letošních prázdnin – a ideálně u nás, v České republice? Mnohé ubytovací kapacity jsou již plné, ovšem já vám dnes chci dát tip na nádherný penzion, kde mají i během tohoto léta stále volné termíny. A je to tady ve všech ohledech naprosto dokonalé! Penzion se jmenuje „Modrý jelen“ a najdete ho jen malý kousek od lipenské vodní nádrže, v Lipně nad Vltavou. Jak určitě víte, Lipno a okolí nabízí mnoho možností vyžití, takže nudit se tady určitě nebudete. Mrkněte na následující článek se spoustou fotek! 

Články s inspirací na výlety, na jedinečná ubytování, se u vás vždy setkávají s velkým ohlasem… :) Proto věřím, že vás potěší i toto mé doporučení, na ubytování v naprosto kouzelném penzionu Modrý jelen – ten najdete v atraktivní lokalitě lipenské vodní nádrže. Právě toto místo je turisticky velmi oblíbené, je tu spoustu možností vyžití, a to jak v zimě, tak i v létě. Ať už vyhledáváte aktivní dovolenou – projížďky na kole, turistiku…, nebo máte rádi sladké nicnedělání, odpočinek u vody, na své si tu přijdete opravdu všichni.

Na Lipně a v okolí je mnoho zábavných parků pro děti, lanovka, bobové dráhy, hopsárium, papilonia, zapůjčit si
můžete kola, koloběžky, motorky, kolečkové brusle, lodě, paddleboardy…

Mimochodem, určitě si tu udělejte výlet na Stezku v korunách stromů, při hezkém počasí nabízí dokonce výhled až na Alpy. Za mě je právě tato stezka v korunách stromů tou nejhezčí v ČR.

Zpátky ale k penzionu Modrý jelen, který je v ohledu výjimečnosti svého místa, ale i nabízených služeb, skutečnou exkluzivitou. Co je důležité zmínit hned na začátek – stále zde jsou volné termíny k ubytování během těchto prázdnin! Takže, pokud hledáte skutečně perfektní ubytování – zkuste právě tento penzion, je to zde vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry, vzít s sebou můžete dokonce i svého domácího mazlíčka.

Na tomto penzionu je skvělé, že se neustále mění, samozřejmě v tom pozitivním slova smyslu. :) Majitelé zde neustále vše zdokonalují, překvapili i novou výstavbou, kdy během koronavirové pauzy zastřešili venkovní bazén a perličkovou vanu, přitom na střeše zanechali vikýře, takže máte stále pocit, jako byste se koupali venku. Voda zde má příjemnou teplotu po celý rok.

Ve wellness zóně si zde každý přijde na své, jsou tu pro vás k dispozici dva bazény, dvě vířivky, perličková vana… Vybrat si můžete i mezi saunami, součástí wellness jsou finská sauna, bio sauna, nebo parní sauna, osvěžovací studna, nebo masážní chodník se studenou vodou.

Ubytovací prostory penzionu Modrý jelen jsou nádherné, je vidět, že pro majitele je zde důležitý každičký detail a jeho podoba.
Co je důležité, tak se zde opravdu dobře vyspíte. :) To je přece také zásadní skutečnost, která k ubytování patří, že? Penzion má velmi pohodlné postele a peřiny jsou od velmi luxusní značky, která dodává peřiny třeba i do exkluzivních hotelů v Dubaji.

Pro hosty tu jsou pak ráno připravené bohaté snídaně, na které najdete i méně zvyklé dobroty, třeba bavorskou sekanou…

Večer pak můžete posedět v útulné vinárně, odkud lze sledovat i dění u bazénu. Raritou je pak samohrající piano, právě ve vinárně. Dokonalé, že? :)

Za zmínku pak stojí i samotné okolí tohoto penzionu – budete se nacházet uprostřed lipenských lesů, kde si budete užívat klid, pohodu, doplněnou šuměním stromů a zpěvem ptáků.

Víc vám také určitě řeknou fotky…myslím, že tento penzion je skutečně rájem na zemi, kde se bude cítit skvěle naprosto každý. :)

Důležité – pokud máte zájem o rezervaci, udělejte ji přímo přes web, pak je wellness součástí ceny ubytování, žádné doplatky apod. Navíc se s majiteli jistě domluvíte na konkrétních potřebách. 

Penzion Modrý jelen najdete jen malý kousíček od lipenské vodní nádrže, v Lipně nad Vltavou 17.

ODKAZ: PENZION MODRÝ JELEN / web
ODKAZ: PENZION MODRÝ JELEN / facebook
ODKAZ: PENZION MODRÝ JELEN / instagram