Letní inspirace na krásné sluneční brýle z optiky APIA

Léto & sluneční brýle – to rozhodně patří k sobě! Právě v létě jsou sluneční brýle nepostradatelným doplňkem, který je nejen funkční, ale i módní! Brýle si můžete vybrat v mnoha typech, barvách – a doplnit si s nimi váš celkový outfit. A právě o inspiraci na krásné sluneční brýle bude i můj článek. Nafotila jsem vám totiž spoustu novinek v oční optice APIA – na nové pobočce na Běhounské ulici. 

Bez brýlí se během krásných letních dnů rozhodně neobejdeme. Zrak si musíme chránit – a v létě, kdy je sluneční záření nejintenzivnější, obzvláště. Proto je rozhodně dobré výběr brýlí nepodceňovat a kupovat jen kvalitní kousky, které nám skutečnou ochranu očí poskytnou.

Mimo to, brýle jsou i skvělým módním doplňkem, který dokáže podtrhnout naši vlastní image. Na výběr je dnes tolik typů brýlí, barev, modelů se zdobením, aplikacemi… Sama mám doma brýlí celou řadu a ráda je střídám, dle chuti a také jimi doplňuji oblečení…

Ve svém dnešním článku vám chci představit mnoho krásných brýlí, novinek, které jsem vám nafotila pro inspiraci v oční optice APIA, na nové pobočce na Běhounské ulici.

APIA je vůbec nejstarší oční optika v Brně, máme zde dnes již tři její pobočky – v Olympii a pak v centru na Masarykově a také nově i na Běhounské 7. Mimochodem, právě na pobočce na Běhounské nabízí mimo široký sortiment brýlí také přesné měření optické soustavy oka.

Měření zde provádí na přístroji zvaném “Aberometr” – je to analyzátor očních odchylek. Tento přístroj dokáže velice detailně změřit optiockou soustavu oka a tím tak odhlait i velmi malé, ale významné nepravidelnosti optického systému, které není možné jinak vyjádřit pomocí dioptrického popisu vady.

Zpátky ale k novinkám – brýlím, které jsem vám zde nafotila! Za pozornost zde rozhodně stojí úžasné nové kousky od značek Gucci, Montblanc a Alexander McQueen. Od těchto značek si tu můžete koupit nejen brýle sluneční, ale i ty dioptrické.

Zejména brýle značky Gucci jsou velmi zajímavé! Tato značka se nebojí lehké výstřednosti a extravagance, některé kousky brýlí jsou výrazně zdobené, mají barevné obroučky a celkově působí velice exkluzivně. V takových budete rozhodně nepřehlédnutelní!

Naprosto úžasné od značky Gucci jsou pak modely s ozdobnými řetízky – ty si můžete připnout na různé části brýlí – získáte tak jedinečný módní doplněk.

Naopak značka Montblanc nabízí mnohé brýle v klasickém a nadčasovém designu. Ti z vás, kdo vsázíte na osvědčené typy a tvary – mezi takovými brýlemi si určitě vyberete!

A Alexander McQueen – opět mnohé brýle stojí za pozornost!

Pokud hledáte jedinečné brýle – navíc ve špičkové kvalitě, zkuste právě oční optiku APIA. Navíc, můžete si zde nechat změřit profesionálně zrak a řešit tak i případné oční vady. ;)

Optiky APIA najdete v Brně v Olympii a také na Běhounské 7 a na Masarykově 18.

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA / web, on-line objednávkový systém na vyšetření

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA – facebook