Inspirace na outfity z TAKKO Fashion & super akce na džíny, která v TAKKO aktuálně probíhá!

Opět mám pro vás inspiraci z aktuální nabídky obchodů TAKKO Fashion! V kolekcích už jsou vidět krásné jarní barvičky – a i ty se v outfitech, které jsem tentokrát vybrala, prolínají. Mrkněte a inspirujte se! Mimo to – musím vám napsat i o skvělé akci, která nyní na všech prodejnách TAKKO probíhá! Pokud koupíte dva kusy džínů, tak na druhý, levnější model platíte jen 50% z ceny. A musím uznat, džíny tu mají opravdu moc hezké, ze super materiálů a v mnoha střizích! Víc v mé reportáži i se spoustou fotek…

O aktuální nabídce obchodů TAKKO Fashion vám na svém blogu píšu pravidelně již každý měsíc – a mohu vám i za sebe říct, tato značka je mi stále víc sympatická. Nabídka, design oblečení, ale i fajn ceny – i to jsou důvody, proč do obchodů TAKKO na nákupy zajít. A to není vše!

Na značce TAKKO je mi mimo jiné sympatické i to, že se řídí pravidly udržitelnosti, v kolekcích nepoužívá pravé kožešiny, oblečení nechává šít jen v prověřených továrnách. Oblečení TAKKO je vyráběno ekologickou cestou – jako člen Better Cotton Initiative se zasazují o trvale udržitelné pěstování bavlny.

V TAKKO nakoupíte super kousky, a to pro celou rodinu! Moc hezké věci tu mají právě i pro děti, já tu nakupuji klukům oblečení pravidelně. Dětské kolekce jsou krásně barevné, plné obrázků, motivů z pohádek… Fajn jsou i džíny – dětské modely mají mnohé i možnost stahování v pase, takže pak dobře sedí.

Při své poslední návštěvě obchodu TAKKO jsem se právě na džíny zaměřila. Vybrala jsem několik modelů, typů, střihů i barev a vytvořila jsem s nimi několik outfitů – už ve více jarním duchu, s barvičkami! I o těch přece jarní móda je… ;)

Zpátky k džínům – v TAKKO pořídíte džíny pro všechny typy postavy, v různých střizích. Nechybí tu oblíbené džíny „skinny“ – které krásně obepínají a formují postavu.

Oblíbené jsou i džíny „džegíny“ – mají vysoký podíl elastanu, jsou velmi pohodlné, neomezují v pohybu.

Trendy jsou džíny ve střihu „mom fit“ – i takové v TAKKO mají!

Za mě naprosto skvělé jsou džíny „push up“, které formují postavu, zdůrazní ženské křivky a hlavně, pozdvihnou zadeček. Měla jsem tento typ džínů také na sobě a jsou tak příjemné!

Právě džíny v mnoha typech z nových kolekcí jsem vám v TAKKO nafotila. Vidíte, že každý model je trochu jiný – v nabídce je džínů v TAKKO ovšem mnohem, mnohem více! Určitě tu najdete takové, které vám budou slušet.

Důležitá informace – aktuálně v TAKKO probíhá na džíny i skvělá akce!
Pokud si koupíte dva kusy džínů, platíte na druhý, levnější model jen 50% ceny. Což se vám rozhodně vyplatí! Můžete džíny různě kombinovat, z různých řad i kolekcí.

Jinak v TAKKO je aktuálně k dostání už i mnoho kousků z jarních kolekcí, pořídíte zde krásné jarní svetříky – lehounké a v úžasných barvičkách!

Super jsou i přechodové bundičky, vesty, lehké kabátky…

…já tu tentokrát nakoupila jednoduchá trička, s výstřihem do V a s límečkem! Mají je v mnoha barevných variantách a jsou tak příjemná!

Inspirujte se, stavte se do obchodů TAKKO – jsem si jistá, že tu něco hezkého pořídíte! :)

V Brně naleznete obchody TAKKO v OC Campus, OC Dornych, v Olympii, v obchodním centru Futurum a v OC Královo Pole.

ODKAZ: TAKKO FASHION / web
ODKAZ: TAKKO FASHION / facebook
ODKAZ: TAKKO FASHION / instagram