Inspirace na nádherné šaty nejen pro nevěsty ze salonu Evanielle!

Milé dámy! Dnes mám pro vás jednu opravdu úžasnou módní inspiraci, na krásné šatičky – pro nevěsty, družičky, nebo do společnosti. Nedávno jsem totiž navštívila brněnský salon Evanielle, kde všechnu tuto parádu mají – nabízí tu buď k prodeji, nebo k zapůjčení opravdu úžasné šaty od francouzských návrhářů. Několik jsem vám jich nafotila – a myslím, že je rozhodně dobré právě o tomto salonu vědět. ;) Víc v dnešním článku!

Obléct si na sebe nádherné šaty a být na chvíli za dokonalou princeznu, po tom občas toužíme asi úplně všechny, že? Úžasné šaty, které sedí a sluší, nám dodávají pocit jedinečnosti, vyjímečnosti a ženského půvabu. Zkrátka, i o tom je móda – a nádherné šaty jsou asi tím nejlepším, co do dámské módy patří.

I proto věřím, že vás zaujme můj dnešní článek – je totiž právě o nádherných šatech! Chci vám představit brněnský Svatební salon Evanielle, který najdete v centru Brna, na Josefské 504/8, v dome Josefínka. 

Upřímně se příznám, že jsem ani já o tomto salonu nevěděla – až se mi paní majitelka, mimochodem moc sympatická a milá paní, která šaty sama navrhuje a šije, ozvala, zda bych se do salonu nechtěla přijít podívat.

A musím uznat, že tady mají opravdu přenádherné šaty!

Salon Evanielle je v první řadě salonem svatebním – mají tu šatičky pro nevěsty, a to opravdu v mnoha různých stylech, barvách, střízích, já myslím, že si každá budoucí nevěsta vybere takové, které ji doslova nadchnou.

Stylově tu mají jak šaty jednoduché, nebo více zdobené, moderní, nebo takové, které se nosily i dřív – ve svatební módě rozhodně neplatí nějaké horké a aktuální trendy – v kurzu jsou i takové šaty, které dřív nosily třeba i naše babičky. :)

Všechny šaty, co tu nabízí, jsou z dílen francouzských módních návrhářů – jsou to opravdu jedinečné kousky, které paní majitelka jezdí osobně vybírat na svatební veletrh do Paříže.

Kromě svatebních šatů tu pak najdete také šaty pro družičky, šaty na svatby, ale třeba i křtiny a další významné události pro malé holčičky i starší slečny…

…a za pozornost rozhodně stojí také společenské šaty, které užijete třeba do tanečních, na promoce, plesy, večírky a další významnější události.

Všechny šaty, ale i celou řadu doplňků, které tu mají, si můžete půjčit, nebo rovnou koupit – je to na vás. Cenově je tento salon, myslím, velice umírněný, takže se nemusíte obávat nějakých přemrštěných částek, ať už za vypůjčení, nebo zakoupení šatů.

Šaty vám tu mohou také upravit dle vaší velikosti, přizpůsobí je tak, aby vám dokonale seděly. Osobní přístup a jednání je v tomto salonu na prvním místě. ;)

Tak co na to, dámy, říkáte? Veliká paráda, že? Já myslím, že tak krásné šaty bychom si čas od času měly všechny obléci, ten pocit za to stojí. Tak ať o salonu Evanielle víte. ;)

Na spoustu fotek krásných šatů ze salonu Evanielle se podívejte také do fotogalerie.

Svatební salon Evaniell najdete v centru Brna na Josefské 504/8, v domě Josefínka v 1. patře.

ODKAZ: SVATEBNÍ SALON EVANIELLE / web
ODKAZ: SVATEBNÍ SALON EVANIELLE / facebook
ODKAZ: SVATEBNÍ SALON EVANIELLE / instagram