Inspirace na nádherné dioptrické brýle z oční optiky APIA

Opět mám pro vás inspiraci na nádherné brýle – tentokrát ty dioptrické! V oční optice APIA jsem vám nafotila celou řadu novinek. Za mě je právě tato optika díky své pestré nabídce brýlí, ale i komplexním službám v rámci vyšetření zraku, rozhodně tou nej v Brně. A pokud sháníte stylové a originální brýle, tady si určitě vyberete. Přesvědčíte se v následujícím článku!

Věřím, že už dávno neplatí, že dioptrické brýle jsou překážkou, doplňkem, který pouze plní svůj účel. Správně zvolené dioptrické brýle, respektive takové obroučky, které vám budou slušet, se mohou stát součástí vaši jedinečné image. Zkrátka, i brýle dokáží podtrhnout náš vlastní půvab.

Sama zatím dioptrické brýle nenosím, ale zcela upřímně, velmi se mi líbí, právě jako výrazný módní doplněk. Brýle podobného typu, tedy s čirými skly, používám antireflexní, což je mimochodem skvělá věc – šetří zrak, zlepšují vidění zejména při práci na počítači, nebo v noci. Antireflexní skla si můžete nechat dát do obrouček určených i na dioptrické brýle – právě v oční optice APIA vám takové brýle rádi nabídnou.

V oční optice APIA, konkrétně na pobočce v Olympii, jsem vám opět nafotila pár krásných brýlí pro inspiraci, jedná se o novinky z řady dioptrických brýlí od značek, jako jsou Gant, Emilio Pucci, nebo Max Mara – mimochodem, právě tento brand je v portfoliu značek optiky APIA zcela nový!

Oční optiku APIA najdete v Brně již na třech místech, na Masarykově, v Olympii a také na Běhounské – zde je nejnovější obchod. Mimochodem, právě na pobočce na Běhounské nabízí mimo široký sortiment brýlí také přesné měření optické soustavy oka.

Na všech pobočkách najdete také zajímavou novinku, jedná se o speciální zrcadlo VisuReal Master, které je určené pro měření centrace čoček.
Toto měření je podstatné pro přesné zbroušení skel do dioptrických brýlí. Taková skla jsou pak přesně přizpůsobena svému nositeli.

Zpátky k novinkám, které jsem vám zde nafotila – jsou to opravdu jedinečné a krásné brýle, přesvědčí vás jistě i mé fotky.

Stylově si tu vyberete opravdu jakékoliv brýle, ať už dáváte přednost jednoduché klasice, nadčasovým modelům, které se nosí neustále…

…ovšem najdete zde designově i velmi zajímavé modely, některé možná i lehce výstřední, ale proč ne? I brýlemi můžete vyjádřit svůj osobitý vkus.

Nádherné jsou brýle od značky Max Mara, jak jsem napsala, tato značka je v APII zcela nově. Typově jsou to jednoduché obroučky, v kvalitním zpracování – určitě si mezi nimi vyberete takové, které vás osloví.

V oční optice APIA vám také určitě ochotně poradí při výběru a budou se vám věnovat, já sem „poslala“ už několik svých přátel a všichni vždy naprosto spokojení.

Optiky APIA najdete v Brně v Olympii, na Běhounské 7 a na Masarykově 18.

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA / web, on-line objednávkový systém na vyšetření

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA APIA / facebook

ODKAZ: OČNÍ OPTIKA / instagram