Inspirace na krásné botičky & kabelky z obchodu a eshopu Dona Bota!

Dámy, dlouho na mém blogu nebyla inspirace na krásné, stylové a originální boty, co říkáte? Proto věřím, že vás potěší můj dnešní článek! Chci vám představit úžasnou kolekci letních botiček, ale i kabelek z obchodu & eshopu Dona Bota. O tom, pokud si vzpomínáte, jsem vám zde už před nějakým časem psala. Kamenný obchod Donabota najdete v Kyjově, ovšem vybírat a nakupovat můžete také na eshopu www.donabota.cz. Mrkněte na krásné boty a kabelky, které tu aktuálně nabízí – stojí za pozornost!

Sehnat v kamenných obchodech stylové, originální a zajímavé boty, to je poměrně problém…alespoň, můj dojem za poslední dobu je rozhodně takový. Boty si kupuji převážně v zahraničí, kde bývá výběr více pestrý, ovšem – moc mile mě překvapila aktuální nabídka obchodu & eshopu Dona Bota, kde najdete opravdu výjimečné kousky. Takové, na které právě v běžných obchodech rozhodně nenarazíte.

Já jsem vám už o obchodě Dona Bota v minulosti několikrát psala – kamennou prodejnu najdete v Kyjově, ovšem nakupovat lze i na internetovém obchodě www.donabota.cz.

Ve svém dnešním článku bych vám chtěla představit aktuální nabídku z letních kolekcí, a to nejen úžasné botičky, ale také jedinečné kožené kabelky, nebo batůžky. Upřímně, i ty je poměrně těžké sehnat – pokud chcete něco netradičního, hezkého a také kvalitního.

Obchod & eshop Dona Bota je specifický zejména tím, že obuv dováží přímo od výrobců ve Španělsku, Itálii, Portugalsku, nebo Francii.

Co se značek týká, ty si velmi dobře vybírají – často se jedná o zboží z menších rodinných firem – tyto boty na našem trhu nebývají dostupné a obchod Dona Bota je tak jediným prodejcem těchto značek, a to v rámci celé České republiky.

Boty, ale i kabelky z těchto menších firem jsou vysoce kvalitní, mají precizně zpracovanou kůži, propracované detaily, krásné barvy a také zajímavé střihy.

Velkou pozornost si pak určitě zaslouží krásné celokožené boty typu „espadrilky“ – jsou ručně obšívané a na výběr jsou plné vzory, sandály, na klínku, nebo nazouváky. Tento typ bot během léta rozhodně užijete, hodí se k jak šatům a sukním, tak i ke kraťasům.

Sortiment bot je pak doplněn obuví od prémiových značek Bugatti a S.Oliver.

Mimochodem, obchod & eshop Dona Bota nabízí i krásné a kvalitní boty pro děti! Jedná se o boty od španělské značky Biomecanics, která jsou skvělé nejen svým designem, ale hlavně jsou vyrobené ve spolupráci s asociací pediatrů, aby podpořily zdravý růst nožiček vašich dětí.

Co se pak týká právě kožených kabelek, nebo batůžků – ty si můžete vybrat od prémiové značky Uggari Milano. Větší výběr těchto kousků ovšem najdete zejména v kamenné prodejně Dona Bota v Kyjově.

Důležitá informace – nyní v obchodě i na eshopu probíhají sezónní slevy a výprodeje, takže mnohé kousky můžete pořídit za zajímavé ceny!
A těšit se můžete také na krásnou novou podzimní kolekci bot ze Španělska, je už na cestě. ;)

Kamenný obchod Dona Bota najdete v Kyjově, na Masarykově náměstí 7/26, vše můžete objednat také přes eshop, viz odkaz níže.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie! ;)

ODKAZ: DONABOTA / web, eshop
ODKAZ: DONABOTA / facebook