Hledáte nový domov? Inspirace & tip pro vás!

I jedinečné a zajímavé nemovitosti k prodeji, či pronájmu mají na mém blogu své místo! Právě reality jsou i mým koníčkem, a to od doby, kdy jsme s manželem hledali své vysněné bydlení. Jsem ráda, že inspiraci i v tomto směru mohu předávat i vám – třeba i díky některému z mých tipů najdete to nejkrásnější místo na světě, váš domov! Tentokrát vám chci představit jeden moc hezký developerský projekt jen kousek od Brna, u Vyškova – kde vzniká ulice nových domů. Velká část těchto domů je již prodaná, ovšem poslední 3 stále čekají na svého majitele. Víc informací i fotek v mém následujícím článku!

Hledáte nový domov? Kouzelné místo k bydlení, kde nebude chybět nic k vaší spokojenosti? Pak určitě čtěte dál – třeba totiž právě vás můj následující tip osloví!

Kousek od Vyškova, v obci Račice – Pístovice vzniká moc hezký developerský projekt „U studánek„. Cílem je nabídnou budoucím majitelům komfortní a prostorné bydlení v domech v blízkosti přírody, s maximální občanskou vybaveností v blízkém okolí.

Sama žiji v podobném prostředí, v poklidné obci, odkud to ovšem není daleko jak do nejbližšího městečka – na nákupy, ale i přímo do Brna. Musím i za sebe říct, že tento typ a styl bydlení je úžasný hlavně pro děti. Vychovávat děti v poklidu a bezpečí menší obce má celou řadu nesporných benefitů.
Mimo to, do velkého města, v našem případě do Brna, se dostanete za chvíli – z Račic je to cca 30 minut.

Tak jen, pokud přemýšlíte, zda město, nebo obec, moje postřehy i doporučení…

Zpátky k domům v Račicích. Projekt U studánek čítá celkem 28 domů v jednotném architektonickém stylu. Jedná se o dvoupodlažní domy se sedlovou střechou navržené ve 4 možných variantách. 

Aktuálně se již 24 domů dokončuje, kolauduje a předává svým majitelům. Od února 2023 začne výstavba posledních 4 domů ve stejném stylu – 3 těchto domů jsou stále volné! Předpokládaný konec výstavby je podzim 2023.

Výhodná orientace parcel umožňuje obytný prostor obrátit k výhledům do krajiny a slunečním paprskům.

Rodinné domy U Studánek jsou realizované ve vysokém standardu s využitím kvalitních materiálů. Při jejich výběru byl kladen důraz na funkční i estetickou stránku.

Domy se nachází v klidné části obce, jsou stavěné v rámci zcela nové ulice. V blízkosti je příroda, mnoho možností pro vycházky, turistiku, cyklo turistiku.

Přímo v obci pak nechybí mateřská škola, restaurace a hospůdky, nebo i některá sportoviště, možnosti koupání… V blízkém Vyškově pak najdete naprosto vše, včetně škol, lékařské péče…

Samotné prostředí chráněné oblasti Rakoveckého údolí, kde se Račice nachází, vás nadchne svým klidem i panenskou přírodou. Zkrátka, je to ideální místo pro poklidné bydlení s komfortem služeb na dosah.

Zajímá vás více? Mrkněte přímo na web projektu U studánek, případně se můžete obrátit i na paní Ing. Adrianu Karnišovou z RK PEGAS REAL & DEVELOPMENT, s.r.o.: +420 737 133 903, karnisova@pegasreal.cz.

Web generálního dodavatele: https://www.quickbuilding.cz/