Hledáte dobrou řasenku? Zkuste tuto od Benefitu!

Kosmetický label Benefit, jo tak ten my můžeme! 
Je totiž jen málo kosmetických značek, které vyrábí tak převratné beauty vychytávky, které fakt k „něčemu jsou“.

Znáte to asi sami – koupíte si kosmetický produkt – třeba make up, korektor, nebo pudr – a po pár použitích zjistíte, že efekt není takový, jaký byste asi očekávali.

U Benefitu je to ovšem jiné – všechny věci, které tato značka nabízí, jsou fakt boží. Ať už je to jejich geniální, hydratační korektor pod oči Fake Up, který obě dvě milujeme, nebo senzační, gelový oční linky ve fixe TAR, které se neobtiskují a drží a drží…nebo korektor Boi-ing, který zamaskuje jakýkoliv „defekt“, pecka jsou také rozjasňovače, tvářenky, pudry, „zmizíky“ póru Poreffesional… A hlavně – co teprve jejich řasenky!!! Jejich TAR řasenka je vůbec jejich nejprodávanějším produktem – mimochodem, tu už jsme Vám na blogu představilyZDE.

O další skvělé „benefití“ řasence je i náš post – jmenuje se ROLLER LASH a jak už název napovídá, na kleštičky na řasy můžete zapomenout – protože tato super řasenka Vám řasy krásně natočí. Navíc prodlouží, zahustí…

Photo 19.02.15 17 15 11

Na řasenky jsem fakt náročná – ne každá mi vyhovuje a ne každou moje citlivé oči snesou. S touto jsem ovšem maximálně spokojená. A moje řasy, myslím, taky:)

Photo 19.02.15 17 16 47

Řasenka má gumový kartáček, který je lehce prohnutý. Nanášení řasenky je tak naprosto jednoduché, kartáček totiž dokonale kopíruje tvar Vašeho oka.

I díky tvaru a materiálu kartáčku se Vaše řasy při aplikaci neslepí, což je samo o sobě u řasenky dost důležité. Okamžitě je taky patrné prodloužení a zahuštění řas – a samozřejmě, taky jejich „natočení“ – což je hlavní efekt, kterého má tato zázračná řasenka docílit.

Mně se osvědčila skvěle a myslím, že právě tato značka a právě tato konkrétně řasenka budou mít v mém beauty boxu své právoplatné místo – na dlouho:)

Photo 19.02.15 17 29 10

Další kosmetické věcičky od Benefitu koupíte v Brně v parfumerii Sephora v Olympii.

ODKAZ: Benefit Cosmetics Czech Republic/facebook

ODKAZ: parfumerie Sephora/web, parfumerie Sephora/facebook