HIT moderní svatby – svítící písmena

Chcete vsadit na svatební pojetí, na které vaši hosté nikdy nezapomenou? Pokud už máte vymyšlený program, zábavné hry i pestré menu, a přesto máte dojem, že tomu všemu něco chybí, pak se zaměřte i na detaily, jež vám nejspíš doteď unikaly.

Zásadní je vsadit na něco zcela nového, co nikdo nečeká. Něco, co v naší provenience zatím není příliš rozšířené, a o to více to tedy dokáže překvapit. Naším jednoznačným tipem jsou nápaditá světelná písmena.

Co všechno vám na svatbě mohou zajistit?

Existuje celá řada tipů na to, jak tento nápaditý svatební doplněk použít. Tím nejzákladnějším jsou samozřejmě iniciály jmen snoubenců. Je to velmi milé a plánujete-li svatbu pro široké příbuzenstvo, snadno tak vše potřebné připomenete i pratetičkám ze třetího kolena.

Ovšem jen na toto zjevné použití se omezovat nemusíte. Co dalšího lze ze svítících písmen ještě vyskládat? 

  • Vsaďte na svatební motto, které vás charakterizuje jako snoubence.
  • Vytvořte krátké nápisy jako BAR na výrazná místa.
  • Označte při obřadu stranu ženicha a nevěsty.

Jak poznat skutečně kvalitní produkt?

Za všech okolností chtějte vždy teplé bílé světlo. Vyhnete se tak „neonovému efektu“ nebo „očím vypáleným ze zářivky“, což moc dobře znají lidé, pracující v kancelářích. Chtějte také písmena, jež se zapojují přímo do elektřiny a nikoli ta na baterie. Nikdy totiž nemají takovou výdrž, jakou si od nich slibujete.

A dbejte i na jejich stabilitu. Zapomeňte na kartonové kousky s podsvícením a místo toho vsaďte na skutečně robustní modely s váhou okolo 10 kilogramů. Takové zcela jistě nikdo omylem neshodí.

Vsaďte na tu správnou půjčovnu

A určitě je nemusíte kupovat. Naopak. Půjčte si je – ale tam, kde vám nabídnou výhodné ceny. Vyhnete se tak dodávkám na poslední chvíli ve snaze ušetřit. A chtějte také pečlivé balení – vyhnete se tak poškození písmen ještě při převozu.

 

Zdroj obrázku:
steved_np3 / Shutterstock.com