Fast casual delivery koncept: Využijte krizi ve svůj prospěch.

Rozjeďte prosperující podnikání v gastru pod zavedenou fast casual značkou i v době krize.  Amici Pizza & Burgers otevírá nové franšízové pobočky i v této době a hledá nové franšízové partnery. 

Kdo jsme a co děláme?

Český brand Amici Pizza & Burgers vznikl již v roce 2010. Spojujeme to nejlepší z rychlého občerstvení a klasické restaurace a posouváme jej na vyšší úroveň. Neděláme kompromisy, jedeme fast casual koncept. Chceme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka a daří se nám to. Zaměřujeme se především na originální produkty, zejména pizzu a burgery, dle vlastních a moderních receptur. Kvalitní a čerstvé suroviny jsou naší prioritou. 

Od roku 2017 jsme začali s franšízingem a od té doby jsme k jedné vlastní pobočce přidali 15 dalších na Moravě, Vysočině a východních Čechách. Poslední provozovnu Amici jsme otevřeli na konci února 2021 v Ostravě. Daří se nám i v období koronavirové krize, což jasně ukazuje fakt, že stále budujeme další pobočky a tržby již otevřených poboček rostou. V následujících měsících chystáme další franšízy např. v Brně a také několik v Praze, což bereme jako průlom na cestě do Čech, kde chceme otevřít další bistra Amici ve větších městech nebo obcích. Zejména máme zájem o lokality Praha, Kladno, Pardubice, Mladá Boleslav, Liberec, České Budějovice, Plzeň, a další města v Čechách i na Moravě, kde už nás milovníci dobrého jídla znají, především díky každoročnímu celorepublikovému turné s Burger Street Festivalem a pražským Burger Festem, kde jsme získali již 20 zlatých medailí za poslední 3 roky. 

Proč do toho jít s námi? 

Franšízing v Amici je správná volba pro ty, kteří touží po vlastním podnikání v moderní gastronomii a chtějí mít v zádech oporu zavedené, fungující a důvěryhodné značky se zvučným jménem, která prosperuje i v době všelijakých lockdownů.

Speciální vzdělání nebo zkušenosti v oboru nejsou potřeba, vše se naučíte. Naopak odhodlání, loajalita, píle a počáteční investice zapotřebí jsou. 

Po celou dobu vašeho podnikání vám budeme ve všem oporou, protože si zakládáme na přátelských vztazích, jak už název společnosti napovídá. AMÍČI = přátelé. Partnerství je pro nás velmi důležité a chceme, aby se vám dařilo. Je to pro nás závazek. Proto nám franšízový poplatek platíte jen pokud vyděláváte.

Nemusíte se zatěžovat propagací značky, tvorbou a vývojem produktů, výběrem dodavatelů, cenotvorbou, celkovou firemní strategií – to zajistíme za vás. O všem vás samozřejmě budeme informovat a budete součástí všech těchto rozhodnutí. Vaším hlavním úkolem však bude starat se o provoz vlastní pobočky, spokojenost zákazníků i zaměstnanců a budování dobrého jména nás všech. 

Co to obnáší?

Poplatek za licenci Amici Pizza & Burgers je aktuálně od 200 do 500 tisíc Kč a obsahuje veškeré know-how, které budete potřebovat k úspěšnému startu vašeho businessu. Celková investice do nové pobočky se pak pohybuje od cca 2,5 milionů Kč, dle velikosti a umístění provozovny.

Franšízový poplatek se pak pohybuje okolo 7 %. Zahrnuje už i marketingovou podporu, IT podporu, vlastní interní software a kompletní podporu z centrály Amici včetně práce regionálních manažerů, kteří vám budou se vším pomáhat. Podmínky však přizpůsobujeme vždy, dle dané lokality a situace franšízanta tak, aby prosperoval. S počátečním financováním jsme vám schopni do jisté míry pomoci.

Ideální lokalitou pro naše pobočky jsou místa s vyšším počtem obyvatel na metr čtvereční, tedy sídliště, satelity apod. se spádovostí min 50000 obyvatel.

Hledáme i zájemce, kteří mají zájem o provoz Amici bistra ve food courtech obchodních center a nákupních domů, která jsou taktéž vhodnou lokalitou kombinující možnost delivery a takeaway konceptu. 

Proč teď? 

Aktuální situace nahrává food delivery a take away gastro konceptům jako je právě Amici Pizza & Burgers. I přes všechna omezení naše pobočky zůstaly po celou dobu v provozu a funkční a situace dokonce nahrála k vyšším tržbám a akvizici nových zákazníků, kteří se k nám rádi vrací. Zároveň se nepřízní doby pro běžné gastro a další drobné podniky uvolnilo i spoustu obchodních prostor a pracovních sil a zúžila se i konkurence v oboru. Podnikání ve food delivery a take away gastro také není žádný krátkodobý boom, jelikož můžeme předpokládat, že kvalitní a chutné jídlo bude součástí naší společnosti ještě po dlouhá léta. 

Pokud máte zájem o více informací o franšízové spolupráci nebo vlastníte prostor pro, který by se pro Amici Pizza & Burgers hodil, napište naší franšízové manažerce Ing. Vandě Marček na marcek@amici.cz , ráda vám sdělí více, případně si sjednáte osobní schůzku.