Fashion TIPY z Freeportu!

Hot Fashion TIPy – z Freeportu!

V našem největším outletovém centru – ve FREEPORTu v Hatích u Znojma, proběhla nedávno skvělá akce Late Night Shopping, kterou jsme si nemohly nechat ujít!

A jaké správné „shopaholičky“ a milovnice módy jsme prošly všechny zdejší obchody s módou, omrkly jsme kolekce a vybraly a nafotily to, co zrovna nás okouzlilo. A můžeme se Vám svěřit, málo toho fakt rozhodně nebylo:)))

Photo 20.09.14 19 12 31

Takže, tady jsou naše super nákupní tipy z Freeportu:

1. MANGO – holky, ruku na srdce, kdo z Vás nemá rád Mango, hmm? Milujeme ho asi všechny:) Španělská značka Mango je velmi ženská, její kolekce jsou nositelné a vyberete si tu vhodný outfit pro každou příležitost:)

My obě si tu koupily skvělé černé roztrhané džíny, košile, džínovou bundu, pohodlé kalhoty se spadeným sedem a pár skvělých náramečků, bez kterých my prostě nemůžeme být. V Mangu ve Freeportu si tedy určitě vyberete – navíc ceny jsou zde oproti běžným obchodům Mango až o 70% nižší!:) 
Pár super „Mango tipů“ najdete i v naší fotogalerii:)

Photo 20.09.14 16 54 28

 

Photo 20.09.14 16 52 38

 

image

2. RETRO JEANS – značka Retro Jeans je skvělá – plná barevných triček, mikyn, svetříků a skvělých džínů. Bohužel právě obchod Retro v Brně nikde nenajdete, ve Freeportu v Hatích je nejbližší prodejna – navíc všechno tu koupíte až o 50% levněji, než v běžných obchodech. My si tu vybraly barevná trička, kapsáče, ale i úžasnou koženou vestu. Výběr je tady opravdu velký, kolekce je plná zajímavých kousků – zkrátka my jsme nevěděly, „co dřív“:))

Více si oblečení Retro Jeans z Freeportu prohlédněte v naší fotogalerii:)

F5

F4

3. GAUDÍ – Italskou značku Gaudí obě milujeme a máme od ní nejeden kousek v našem šatníků. Gaudí se vyznačuje zajímavě propracovanými aplikacemi na jednotlivých modelech, barevností, drží krok se současnými modními trendy. Ve Freeportu navíc kousky Gaudí nakoupíte až o 70% levněji:) Nám tu padly do oka nádherné péřové bundičky v mnoha barevných provedeních!

image

image

image

image

4. GIL DONNA/UOMO – obchod plný nádherných kousků od světoznámých značek – Mamuut denim, Met in Jeans, Burberry, Hugo Boss, Norway, Sara Burglar, Moncler, Iceberg, Moschino, Versace. Zkrátka, samá nádhera:)

F1

Photo 20.09.14 17 56 57

 

5. GUESS – Guess je doslova nutnost, hlavně co se kabelek a bot týká, že holky? Ve Freeportu najdete od Guessu spoustu super kousků – nás zaujaly třeba tyto bundičky –  a vše tu koupíte po celý rok až se 70% slevou:) Ke Guessu ve Freeportu se ještě vrátíme v našem „kabelkovém“ speciálu, který pro Vás chystáme – už brzy:)

Photo 20.09.14 17 59 41

 

Photo 20.09.14 17 23 54

Freeport – oficiální web: FREEPORT/WEB

Freeport – Facebook: FREEPORT/FACEBOOK