Fashion report – oblečení pro dětičky a za pár korun!

Maminky! Nedávno jsem šla mrknout do obchodu Primigi, kde už pár let kupuji oblečení pro své dva kluky! A mají tu teď přímo obří slevy, kterých je fakt škoda nevyužít! O tom Vám přece musím napsat… ;)

K pozitivním stránkám léta rozhodně patří i to, že v obchodech jsou velké slevy! A to i na vyloženě letní věci, které se v nadcházejících prázdninových měsících budou ještě zaručeně hodit… Slevy jsou zkrátka fakt všude – a to i v obchodech s oblečením pro dětičky.

Já nedávno skvěle pořídila v mém oblíbeném obchodě Primigi, který najdete v brněnské Olympii. Tady pro své dva kluky nakupuji ráda už pár let – mají tu stylové věci, pro kluky i holčičky, a to všech věkových kategorií! A kromě toho – koupíte tady i úžasné botičky, které jsou navíc zdravotně nezávadné – můžete si tak být jistí, že se nožička Vašich dětí bude v takových botičkách vyvíjet přesně, jak má. A to je přece velmi důležité! ;)

V obchodě Primigi jsou momentálně velké letní výprodeje, které se tu týkají celé kolekce jaro/léto. Je toho fakt škoda nevyužít, protože tady najdete super krásné věci – letní trička, kraťásky, mikinky, lehké bundičky, tepláky a celé soupravy, džíny… A samozřejmě, také dopňky – spodní prádlo, ponožky, plavky, kloboučky, kšiltovky…

Pro holčičky tu mají spoustu roztomile holčičích kousků – sukýnky, šatičky, legínky…zkrátka, samou parádu. Jednotlivé věci si tu můžete i všelijak nakombinovat.

Pro kluky se tu taky najdou boží věci, vě kterých budou malí raubíři vypadat k nakousnutí ;) Já tu pro své syny vybrala letní kraťásky, džínové mikinky – a ty jsou tak nádherný, že jim je až závidím… :)

A věci pro miminečka? No, ty jsou fakt dokonalý…:) Když je vidím, až lituju, že jsou moji kluci už tak velcí…

Jak jsem už napsala, v Primigi Store mají i velký a bohatý sortiment botiček, vlastně pro úplně všechny příležitosti. Koupítetu sandálky, tenisky, pro holčičky balerínky, nebo dokonce holínky…

Co na tu parádu říkáte? Běžte do Primigi Store, ať z těch super slev taky něco ulovíte, stojí to fakt za to… ;)

Mrkněte i do fotogalerie, kde najdete další fotky aktuální nabídky ;)

Primigi Store najdete v brněnské Olympii, nakupovat můžete také přes eshop, viz odkaz níže.

ODKAZ: PRIMIGI STORE / web, eshop
ODKAZ: PRIMIGI STORE / facebook