Fashion: pohodlné a sexy prádlo!

Holky, mám pro Vás další článek o parádě! I když, dnes možná potěším, pánové, taky Vás…:) Chci Vám napsat o spodním prádle – o takovém, které já mám nejraději, které se mi líbí a které nejčastěji nosím. Třeba Vás inspiruju a najdete něco, co Vás zaujme…;)

Začnu trochu obecněji – co se spodního prádla týká, jde mi především o pohodlí. Však to asi samy dobře znáte, holky, když Vás prádlo „škrtí, táhne…“, není to úplně ono. Jasně, taky se mi líbí krásné, sexy, krajkové kousky, ale úplně nejlíp je mi v bavlněném spodním prádle. A nemyslete – právě takové může být taky zatraceně svůdné!

A asi úplně nejraději mám to od značky Calvin Klein. Sportovní vzhled prádla je už pro tuto značku klasikou – ovšem, nesmírně oblíbenou. Prádlo od tohoto brandu dokonale sedne, dokáže se skvěle přizpůsobit postavě a hlavně, je fakt úžasně pohodlné. O to mi taky především jde, že…:)

Máte tuto značku taky rádi? Pokud ano, pak mám pro Vás tip, kde prádlo Calvin Klein seženete – obrovský výběr najdete na mém oblíbeném eshopu Different.cz. Mají tu vyladěný kolekce, a to nejen pro nás, holky, ale taky pro pány, kterým mimochodem právě pánské prádlo Calvin Klein taky hodně sekne;)

Každopádně, dámské prádlo Calvin Klein tu mají fakt úžasný, na výběr je tolik typů kalhotek, podprsenek, tílek…rozhodně stojí za to omrknout.

A mimochodem, mají tu i boží dámský plavky, nebo tuto úžasnou kabelku, nad kterou jako velmi přemýšlím…:) Na jaro naprosto skvělá, že?:)

Pokud máte tento brand taky rádi, tak na Different.cz si rozhodně vyberete, na to vemte jed…;))

ODKAZ: DIFFERENT.CZ / web, eshop
ODKAZ: DIFFERENT.CZ / facebook