Fashion: jaké botičky budou IN pro tento podzim?

Hola, hola, podzim pomalu, ale jistě volá! Ani jsme se nenadáli a je po létě… Ale co, s každým novým ročním obdobím přichází mnoho nového. Třeba podzimní móda! Také Vás zajímá, co bude letos na podzim „IN“? Co se bude nosit a třeba, také obouvat? Pokud ano, mám pro Vás článek plný inspirace – zaměřený právě na botičky! Zašla jsem do svého oblíbeného obchodu Wojas v Galerii Vaňkovka a nafotila právě horké novinky z podzimní kolekce!

Jaké tedy budou letošní podzimní trendy, co se botiček týká? No, za mě tedy rozhodně žádná nuda a šeď! A myslím, že bude z čeho vybírat. V obchodě Wojas jsem tedy obula pár krásných modelů a nafotila je tedy rovnou na sobě – ať vidíte, jak vypadají reálně, na noze.

Obchod Wojas ve Vaňkovce je opravdu super, co se výběru a kvality týká. Jedná se o polskou značku obuvi, která má za sebou bohatou historii a její prioritou je nabízet precizně zpracovanou, pouze koženou obuv. Opravdu, jak asi sami dobře víte, nad kožené boty prostě není… Jsou pohodlné, přizpůsobí se často přímo tvaru Vašeho chodidla a co je nejdůležitější, opravdu vydrží. Nestane se Vám tedy, že takové boty užijete jednu sezónu a hotovo…

Fajn taky je, že Wojas šije od každého typu jen limitovaný počet kusů – což Vám dá záruku určité vlastní jedinečnosti, osobitosti – prostě a jasně, celé město nebude chodit obuté „jako přes kopírák“. A o to jde také, hmmm? ;)

Zpátky ale k novinkám a nové podzimní kolekci. Co mě zde zaujalo nejvíc? Mrkejte na fotky! Jak se Vám takové botičky líbí? 

Mě si tu nejvíc získaly modely s výraznou podrážkou, v pánském stylu. Mám takové boty ráda, nosím je jak ke kalhotám, tak k sukni. Navíc, jsou opravdu pohodlné.

Nádherné byly i tyto s efektním šněrováním – mašlí. Úžasně holčičí záležitost, co říkáte? ;)

Super jsou i tyto modré, opět v pánském stylu, s lakováním. Opět kousek s propracovanými detaily!

Pohodlné budou i tyto modely, na zavazování. Opět je užijete jak ke kalhotům, tak k sukni.

Na podzim už ale užijete také nižší kozačky – i takové v obchodě Wojas najdete:

Podzimní kolekce ovšem stále ještě do obchodu chodí – příště Vám nafotím spoustu dalších kousků, tak se těšte… ;)

Prohlédněte si spoustu dalších fotek bot Wojas také ve fotogalerii!

Obchod Wojas najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: WOJAS / web
ODKAZ: WOJAS / facebook