Nová saunová sezóna v Infinit Maximus, tu si nenechám ujít!

Pokaždé, když potřebuji na chvíli “vypnout”, odpočinout si – od práce, dětí, zajdu si ráda do brněnského Infinit Maximus. Je to pro mě takový malý “ráj na zemi”, ukrytý před shonem okolního světa. A co tu mám nejraději? Zcela upřímě – saunování a saunové rituály!

Po saunování se totiž cítím doslova jako znovuzrozená. A právě co se saunování týká, je v Infinit Maximus opravdu o co stát. Navíc – právě zde začíná další saunová sezóna!

O saunování v Infinit Maximus jsem Vám na blogu už psala – protože, tento kouzelný wellness svět u Brněnské přehrady nabízí, (nejen) co se saunování týká, opravdu skvělé a pestré vyžití. V Infinit Maximus najdete celkem 11 druhů saun, kromě toho, probíhají tu pravidelně oblíbené saunové rituály. Mimochodem – už jste nějaký vyzkoušeli? Je to opravdu zážitek! Saunový mistr, který rituál vede – vždy v rámci nějakého tématu – dokáže v sauně vytvořit neopakovatelnou atmosféru! Hraje hudba, vnímáte krásné vůně a samozřejmě, intenzivní teplo sauny. Opravdový požitek! Já saunové rituály mimochodem nevynechala ani v létě, když byla velká vedra! O to příjemnější pak bylo vždy zchlazení v úžasném jezírku, které je už snad i symbolem Infinit Maximus…. :)

Saunování, kromě toho, že je příjemné, je také velmi prospěšné zdraví – z těla se potem vyplavují toxiny a odpadní látky, zlepšuje se prokrvení pokožky a celkově se skvěle posiluje správné fungování imunity. A právě v souvislosti s blížícím se podzimem, kdy jsme obecně více náchylní na nemoci, je fajn pravidelné saunování zařadit do životosprávy. Jak jsem vypozorovala i sama na sobě, od té doby, co chodím do sauny pravidelně (snažím se alespoň 1x týdně), odolávám rýmě a nachlazení. I proto saunování opravdu vřele doporučuji, na posílení imunity je přímo ideální.

V Infinit Maximus také probíhají populární a žádané Saunové noci – vždy s určitým tématickým zaměřením. Je to skvělý (a také zdravý) způsob, jak strávit večer – třeba s partnerem, nebo přáteli. Na takové chvíle budete určitě dlouho a rádi vzpomínat… :) Ale pozor – o Saunové noci bývá vždy velký zájem, proto doporučuji sledovat FB Infinit Maximus a svoje místo si na saunové noci rezervovat včas ;)

A pro Vaši iformaci – první saunová noc bude v duchu Halloweenu 27. 10, následovat bude 1.12. Čertovská saunová noc a 31.12. Silvestrovská.

Máte se tedy určitě na co těšit! ;)

ODKAZ: INFINIT.CZ
ODKAZ: INFINIT MAXIMUS / facebook