Exkluzivní kosmetické ošetření v salonu SlimFOX – Klóthó a omlazení pleti, krku a dekoltu

Na kosmetiku chodím už roky do salonu SlimFOX a jsem tu stále velice spokojená. Tentokrát mi zde paní kosmetička Eva doporučila nové ošetření, které má ve stálé nabídce. Jeho cílem je pleť celkově omladit, zahydratovat ji, eliminovat drobné vrásky a celkově pokožku revitalizovat. Jednoznačně, je to skvělé ošetření, které vám vřele doporučuji – více v mé recenzi!

KLÓTHÓ A OMLAZENÍ PLETI, KRKU A DEKOLTU
Jedná se o ošetření cílené rejuvenační péče s hormonem mládí – “Klothem”, o jehož existenci jsem upřímně vůbec nevěděla. Klotho je aktivní látka s mnoha efekty, je silným antioxidantem, chrání buňky, reguluje proces stárnutí. Naše přirozená hladina Klotha s věkem klesá, ovlivňuje ji také stres. Proto je dobré Klotho pokožce doplňovat. Proč název “Klotho”? Klóthó nese své jméno po řecké bohyni, která “předla nit života” – tak tento hormon pojmenovali při jeho objevení sami vědci.

Ošetření s hormonem Klóthó není pouze na obličej, ale také na dekolt a krk – dvě partie, které jsou v ohledu péče bohužel často opomíjené.
JAK OŠETŘENÍ PROBÍHALO?
Ošetření omlazení pleti, krku a dekoltu probíhá ve 4 základních krocích, které jsou zakončeny světelnou terapií – PDT světlem. PDT světlo může působit na pleť několika barvami světela – červené světlo zlepšuje cirkulaci krve, pomáhá odstranit vrásky, modré světlo působí antibakteriálně, fialové světlo má pozitivní účinky na akné a infra červené světlo podporuje buněčnou energii a metabolismus pleti. V tomto ošetření se využívá červené barevné spektrum.
Úvodem ošetření je odlíčení pleti, vyčištění ultrazvukovou špachtlí. Následně 1. krok – obnova pleti a stimulace buněk, účinnými látkami jsou kyselina mléčná a glukonolakton. Probíhá kontrolovaná exfoliace a hydratace. Aplikuje se komplex Klotho a genistein – přírodní náhrada estrogenu.
Ve 2. kroku se na pleť aplikuje komplex fragmentované kyseliny hyaluronové a escinu – pleť díky tomuto kroku v sobě dokáže udržet vodu. 3. krok – kód pro regeneraci – aplikuje se a nechá působit, již se nesmývá. Aktivními látkami jsou komplex Klotho – retinol komplex 0,5%. Zesilují omlazení pleti a zpomalují proces stárnutí. Posledním krokem je pak zmiňovaná světelná PDT terapie a nanesení závěrečného krému.
Pleti toto ošetření neuvěřitelně prospělo, přesvědčila jsem se o tom na vlastní oči. Pleť byla opravdu nesmírně pružná, hladká, drobné vrásky nebyly tak patrné. Co je skvělé, tak moje pokožka je stále krásná, i 7. den po ošetření. Určitě doporučuji vyzkoušet!

Salon SlimFOX najdete v centru Brna, na Sukově 4.

ODKAZ: SALON SlimFOX / web
ODKAZ: SALON SlimFOX / facebook
ODKAZ: SALON SlimFOX / instagram