Džíny, ty nás baví!

Tetno týden se intenzivně věnujeme džínové módě! Denim a vše kolem něj je totiž stálicí módního nebe už mnoho let a má svého stoupence v každém z nás. Nebo – ruku na srdce – Vy snad džíny nemilujete?:)

Věříme, že ano, a proto jsme tu s dalším dílem našeho džínového speciálu. Tentokrát pro Vás máme výběř džínových kolekcí z našich – a věříme, že i Vašich módních řetězců.

Tak jdeme na to!:)

logotype

Začneme „H&Mkem“ – věci z H&Mka jsou fajn, módní a za dostupné ceny. Já osobně tedy oblečení H&M příliš neholduju (jde o to, že při mých 181cm je mi tu většinou všechno krátké). Věřím ale, že mezi Vámi bude H&M nadšenců spousta. A co džínová móda? Zaměřuje se hlavně na osvědčené a klasické střihy, „slimky“, vysoké pasy a typické denimové odstíny.

dzinyhm

Mrkněte na celou denimovou kolekci z H&M zde: DENIM by H&M
Obchody značky H&M najdete v Brně v Olympii, ve Vaňkovce, nebo v centru na České.

 

zara-logo-s

 

Džíny ze ZARY jsem si moc oblíbila a kupuju si je už několik let. Jsou trendy, nápadité a hlavně, vyberu si tu i moje oblíbené džíny se spadlým sedem. Vůbec nabídka střihů kalhot ze ZARY je celkem dost pestrá, což oceňuji. Setkala jsem se tu i se střihy, které jsem zatím nikde jinde neviděla – viz střihy „mom fit“ nebo „girlfriend“. Kalhoty jsou navíc kvalitní, nevytahávají se a drží tvar i několik let nošení.

7215246400_2_9_1

Džíny ze Zary si prohlédněte zde: DENIM by ZARA
ZARU v Brně najdete v centru na České.

mango

 

Stejně tak mě baví i další španělská značka, MANGO. Mango nabízí designově propracované a originální modely, mezi kterými si vybere každá z nás. Stejné je to i v případě denimu. Návrháři z Manga ovšem kladou důraz víc na klasické střihy, kterých je mezi džíny většina. Vyberete si ovšem i sportovní a „boyfriend“ typy.

33073007_TM-31080300_10-33070332_63-33020287_0O-33000215_02

Džínová móda z Manga: DENIM by MANGO
Obchody značky MANGO najdete v Brně v Olympii a také v centru na České.

 

logo

 

Značka LINDEX si už vybudovala celkem stálou pozici na našem módním trhu. Oblíbené jsou hlavně kolekce pro děti, které mají opravdu úžasný design. Své stoupence si Lindex našel také mezi dospělými ženami. A co džíny z Lindexu? Letošní kolekce mě moooc překvapila, hlavně velkým výběrem střihů a barev! A spoustu „boyfriend“ typů, jupíííí!:)

w2c2r_1430_denimguide_boyfriend_01

Kolekce džínů z Lindexu zde: DENIM by LINDEX
LINDEX v Brně najdete v Olympii a také v centru na České.

 

logo_reserved

 

Abych byla upřímná, s módu značky RESERVED zatím moc zkušeností nemám, i když je pravdou, že obchody této značky začínám navštěvovat čím dál častěji. Proto nemám mnoho informací ani o džínách Reserved. Příkládám tak aspoň link na prohlédnutí:)

KT195-55J-101

Denim z Reserved: DENIM by RESERVED
Obchod RESERVED je v Brně třeba na České.

logo145

 

Džíny od značky DIESEL patří bezesporu k těm nejlepším a nejkvalitnějším na trhu, jednak co se týká materiálů a zpracování, ale také ohledně střihů, se kterými jsou modely Diesel vždy o krok napřed. Já si oblečení a džíny Diesel zamilovala už dávno – kalhoty seženete v mnoha velikostech i délkách, což mi moc vyhovuje:) Navíc, velký výběr džínů se spadeným sedem, které miluji:)

36555185tq_12_r

Džínová móda z Dieselu: DENIM by DIESEL
Oblečení, džíny, ale i boty značky DIESEL najdete v Brně v nově otevřené prodejně GTF na Veselé ulici č.2. Více zde: GTF/FACEBOOK

retro

Značku RETRO JEANS jsem si oblíbila hned, kdy vstoupila na náš trh. Úžasně pohodlné věci, barevné, veselé, kvalitně zpracované. Móda pro každodenní nošení, která nepostrádá originalitu a nápad. Navíc cenově stále dostupná. Denimové kolekci také nechybí mnoho designových kousků, mezi kterými si svého džínového favorita jistě vyberete:)

product_list_26A013-X471-1

Prohlédněte si celou denimovou kolekci zde: DENIM by RETRO JEANS
Obchod Retro Jeans najdete v Brně nově v Olympii!!!