Domácí SPA – udělejte si čas jen pro sebe

Zcela upřímně, leden nemám ráda. Je to pro mě takové „nijaké období“, venku zima, bohužel u nás obvykle ne ta pohádková a se sněhem. Dělat se toho moc nedá, možnosti na výlety jsou také omezené a k tomu navíc současná striktní omezení, kdy nám opravdu často nezbývá nic jiného, než být jen doma… Ale i tak, můžete si čas strávený doma zpříjemnit, udělat si hezké chvíle, zrelaxovat se a třeba si vytvořit to pravé „domácí SPA“. A právě o tom bude můj dnešní článek, inspirujte se! ;)

Jsem životní optimistka a i na pro mě nepříjemné chvíle a dny se snažím dívat z té lepší stránky. Aktuální situace s vývojem koronavirové epidemie u nás stále není příznivá a mnohým nám nezbývá nic jiného, než trávit většinu času doma. Ale – i tyto dny si můžeme zpříjemnit a udělat si je hezké.

Možností, jak si dny doma zpříjemmnit, je rozhodně víc, já svůj volný čas věnuji hlavně své rodině, psům, chodíme ven na procházky, vaříme, díváme se na filmy, ale upřímně, vždy se moc těším, až si udělám chvíli jen sama pro sebe a připravím si svoje oblíbené „domácí SPA“.

Miluji hřejivé koupele se spoustou pěny, zapálím si vždy vonnou svíčku, nachystám si voňavé koupelové oleje a vyzkouším i nějakou novou masku na obličej – nedám dopustit na ty plátýnkové, ty jsou opravdu NEJ!

Dnes vám pár fajn produktů pro domácí SPA doporučím, inspirujte se a hlavně, hýčkejte se – po vánočním stresu a shonu si to rozhodně všichni zasloužíme. ;)

Naprosto skvělá je Weleda Růže harmonizující koupel. Na značku Weleda nedám již roky dopustit, s jejími produkty jsem se seznámila, když byli mí synové malí – kosmetiku Weleda jsou používala k péči o ně. 

Produkty Weleda mají perfektní složení a také úžasně voní – a to je i případ této koupele. Vytvoří i pěnu, provoní vaši koupel příjemnou růžovou vůní, která má harmonizující a zklidňující efekt. Obsažené ingredience a éterické oleje pokožku hydratují, vyživují a zabraňují vysoušení.

Chci vám doporučit také dokonale voňavou pěnu do koupele Organic Shop Body Desserts Candy Floss. Tyto pěny do koupele od značky Organic Shop jsou doslova k nakousnutí! 

Zkoušela jsem už jejich čokoládovou, ta je taky boží, ovšem tato slaďoučká, co voní po bonbónech, taky nemá chybu.

Jedná se o krém, který v malém množství přidáte do koupele, stačí rozmíchat a získáte spoustu voňavé pěny. Pěna má navíc příznivé účinky pro pokožku, vyživuje ji a zjemňuje.

Zmiňované plátýnkové masky nesmí při mých koupelových rituálech chybět. :) Moc ráda zkouším pokaždé novou, teď jsem otestovala Holika Holika Magic Baby Pet.

Maska je cílena coby efektivní anti age péče, má protivráskový účinek. Masku vyjmete z obalu a přiložíte na vyčištěný obličej, necháte cca 20 minut působit – já ji nechám na obličeji vždy po celou dobu koupele. Poté, co masku sejmete, vklepáte zbylé sérum prsty do pokožky.

Maska pleť projasňuje, vypíná pokožku a celkově vzhled pleti sjednocuje.

A můj tip na závěr – pokud jste stejně, jako já, příznivci klasického holení, tak značka Wilkinson nabízí tento nádherný „holčičí“ holící strojek – Wilkinson Sword Intuition Shea Butter. 

Krásně se s ním pracuje, holení je snadné, strojek je vybavený i zvlhčujícím páskem. Hlavice se dají pak měnit. A ten úžasný design a pouzdro k tomu? Nádhera. ;)

Všechny výše uvedené produkty koupíte na Notino.cz