Dětské botičky – kam pro ně? Zkuste obchůdek COOLBOTKY!

Často vám zde přináším tipy a inspirace ze své role maminky – a nejinak tomu bude i dnes. ;) Chci vám totiž představit jeden nový brněnský obchůdek, kde koupíte zdravotně nezávadné botičky pro děti. Obchod se jmenuje COOLBOTKY, najdete ho v Bystrci na Kamechách a mimo botičky, capáčky, bačkůrky…tu mají i aktovky, pouzdra, ponožky, pláštěnky a další doplňky. Víc informací a fotek v mém dnešním článku!

Pokud máte děti, určitě víte, že dětské botičky je dobré kupovat ve specializovaných prodejných, tam, kde máte jistotu, že botky mají zdravotní atestaci.

Dětská nožička totiž roste a vyvíjí se a „obyčejné“ botičky, respektive ty bez atestace, s plochou stélkou, nebo bez žádoucí opory…mohou dětské noze i uškodit.

Proto je určitě dobré pořídit dětem boty právě v těchto specializovaných obchůdcích. V Brně jich pár je – a dnes bych vám jeden takový nově otevřený chtěla představit.

Tento obchod se jmenuje COOLBOTKY a najdete jej v Bystrci na sídlišti Kamechy, na ulici Říčanská 5. Obchůdek určitě zvenku poznáte a co je také fajn, pohodlně v okolí zaparkujete.

Obchod Coolbotky se specializovanou dětskou obuví je zde otevřený od května tohoto roku. A rozhodně si tu pro děti botičky vyberete – a nejen to!

Kromě bot zde totiž mají i další užitečné doplňky a výbavu pro děti – ponožky, pláštěnky, dětské holínky a bačkůrky…

…a za pozornost stojí krásné a samozřejmě zdravotně atestované dětské aktovky! Přece jenom, blíží se začátek školního roku a tak mnozí tu správnou a pravou aktovku hledáte. ;)

K aktovkám tu mají i super pouzdra – několikapatrová, vybavená a některá pouzdra mají velké vychytávky – jsou třeba svítící! Pro menší děti super věc, ze které budou nadšené!

Zpátky ale k botičkám…

Co mě první v obchůdku Coolbotky upoutalo – tak boží capáčky pro nejmenší děti.

Jsou od značky Medico, v koženém provedení a ten design! S obrázky, v úžasných barvách! Úplně jsem se tu nad nimi rozplývala. :)

Pořídíte zde ze široké nabídky samozřejmě bačkůrky – také potřebná věc v souvislosti s nástupem do školy a školky.

Mají tu pak stále i letní sandálky – třeba ty od oblíbené značky Keen, ale i mnohé jiné. Na letní botičky jsou tu mimochodem zajímavé slevy.

Koupíte tu i celoroční obuv, té mají také pestrou nabídku.

Co se velikostí týká, tak zde pořídíte botičky od těch nejmenších velikostí (18, 19), až po velikost 36 (u některých modelů).

Značky – mnohé budete určitě znát: Keen, Medico, Befado, D.D. Step, Step by Step, Peddy, Szamos…

Takže maminky – určitě je dobré o tomto obchůdku minimálně vědět! Tady botičky pro děti rozhodně seženete! ;)

Obchod Coolbotky najdete v Brně – Bystrci na Kamechách, na Říčanské 5.

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie.

ODKAZ: COOLBOTKY / web
ODKAZ: COOLBOTKY / facebook
ODKAZ: COOLBOTKY / instagram