Design: vše pro dokonalou koupelnu na jednom místě

Po delší době mám pro vás opět článek ze své rubriky „design“, kde se věnuji mnoha tématům kolem hezkého bydlení a prostředí, které nás obklopuje. Dnes vám chci dát tip na jeden zajímavý eshop, kde pořídíte ze široké nabídky vše pro realizaci dokonalé koupelny. Mají opravdu pestrý sortiment, dobré ceny, obzvláště mě zaujaly jejich volně stojící vany, které jsou čím dál více žádané. Pokud je pro vás design a realizace koupelny aktuálním tématem, rozhodně čtěte dál! 

I u nás doma se neustále něco buduje a rekonstruuje, dokonce příští rok nás čeká naprosto kompletní rekonstrukce celého domu. Takže je pro mě téma bytového designu stále velmi aktuální a žádané, snažím se v tomto ohledu si neustále rozšiřovat obzory.

Samozřejmě, dnes existuje celá řada obchodů, ať již kamenných, či internetových, kam si pro inspiraci můžete zajít, ovšem já zastávám názor, že je určitě dobré osobní doporučení a přímá zkušenost s danou firmou, nebo značkou…

Nedávno jse dostala tip na jeden zajímavý eshop, kde najdete vše pro realizaci vaší vysněnené koupelny. Sama dávám nákupům na eshopech přednost, ráda si vše vyberu v klidu doma, kdy mohu výběru, porovnávání a hledání věnovat mnohem víc času, než v kamenných obchodech.

Zmiňovaný eshop se jmenuje Hezkakoupelna.cz a vybrat si tu můžete ze široké nabídky sanitární keramiky, sprchových koutů, koupelnového nábytku, koupelnových doplňků, vodovodních baterií a kohoutků…

Naprosto dokonalé z jejich nabídky jsou volně stojící vany – ty jsou stále více žádané a musím uznat, že právě po takové vaně jednou toužím i já. :)

Právě volně stojící vany jsou nejen funkční záležitostí, ale zároveň se jedná o jedinečný designový doplněk, který bude tím dominantním prvkem vaší koupelny.

Volně stojících van mají na eshopu Hezkakoupelna.cz opravdu široký výběr – v mnoha velikostech, typech, z různého materiálů, dokonce i v provedení různých barev – například tato černá vana Assos B&W je přímo dokonalá, že?

Nebo tato vana ve zlaté barvě, doslova jako pro princeznu!

Na eshopu Hezkakoupelna.cz se vyberete také zmiňované sprchové kouty a vaničky, těch tu mají také obrovský sortiment.

Můžete vybírat sprchové kouty podle rozměru, tvaru, materiálu, nabízí zde i sprchové dveře, zástěny, sprchové závěsy do koupelny, vaničky nebo odtokové žlaby. Sprchové baterie do sprchového koutu mají v mnoha různých provedeních a designech.

Pokud si nejste jistí, jak vybírat, najdete na tomto eshopu i mnoho užitečných rad a článků, jak postupovat, na jaká kritéria si dát pozor.

Takže – inspirace pro vás! Pro koupelnu najdete na eshopu Hezkakoupelna.cz naprosto vše! ;)

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie.

ODKAZ: HEZKÁ KOUPELNA.CZ / web, eshop
ODKAZ: HEZKÁ KOUPELNA.CZ / facebook