Bylinné napářky ve zdravotnickém centru ViaRa Salve

Můj článek bude tentokrát pro vás – ženy, o ryze ženském tématu. Pánové tedy prominou, ale vám následující řádky patřit nebudou… :) Milé dámy – chci vám totiž napsat o velmi prospěšné, přírodní terapii, která se nazývá „bylinné napářky“. Právě tyto jedinečné procedury nabízí jako jediní v Brně ve zdravotnickém centru ViaRa Salve, v centru na Masarykově. Cílem této terapie je přírodní cestou eliminovat problémy gynekologického charakteru. Bylinné napářky řeší problémy s otěhotněním, jsou prospěšné po porodech, potratech, při obtížích, které vás v gynekologickém směru trápí. Procedura je zcela bezbolestná, příjemná, nejsou pro ni téměř žádné kontraindikace a hlavně, je efektivní. Dámy – čtěte dál!

Sama zastávám názor, že jakékoliv zdravotní problémy je dobré zkusit řešit nejdříve nejdříve přírodní, alternativní cestou… Někdy nám opravdu dokáží pomoci „jenom“ bylinky, praktiky východní medicíny, přírodní terapie a přírodní preparáty. Samozřejmě, pokud se zdravotní stav zhoršuje, nebo pokud se jedná o závažné obtíže, jsou lékaři a jejich péče na místě.

Ovšem, celé řadě zdravotních problémů lze předcházet vhodnou prevencí – a to i směrem alternativní péče.
I z tohoto důvodu je mi velmi blízká celková filozofie zdravotnického centra ViaRa Salve, o kterém vám tu často píši.

Toto centrum najdete na nové adrese, v centru Brna na Masarykově 25. Nabízí zde široké spektrum služeb, založených jak na klasické, tak i na alternativní medicíně. Což je opravdu skvělé – pro každý váš problém vám tu dokáží efektivně sestavit vhodnou terapii a léčbu.

Celé portfolio nabízených služeb ve zdravotnickém centru ViaRa Salve je tedy skutečně pestré, já se ovšem dnes zaměřím na jednu unikátní proceduru, kterou právě zde nabízí jako jediní v Brně.

Jedná se o tzv. bylinné napářky. Název vám sám o sobě asi nic neřekne – ovšem, mohu potvrdit, je to skvělá věc.
Díky bylinným napářkám se mohou efektivně řešit nejrůznější problémy a obtíže spojené se ženským pohlavním a rozmnožovacím ústrojím.

Co mohou bylinné napářky pomoci řešit? Jsou vhodnou prevencí chronických zánětů močopohlavního ústrojí, dále jsou indikovány při obtížích s otěhotněním, při endometrióze, myomech, vhodné jsou po porodech, prodělaných potratech, v období klimakteria i po něm.
Bylinné napářky jsou skvělé i pro obtíže spojené s bolestivou, nepravidelnou a silnou menstruací.

Kontraindikace jsou minimální – napářky by neměly podstupovat těhotné ženy, ženy, které aktuálně menstruují, nebo prodělávají zamlklé těhotenství.

Jak bylinné napářky probíhají? Je to opravdu velice příjemná procedura, která probíhá v krásném, intimním prostředí, kde se můžete plně soustředit na svoji ženskost, své lůno a jedinečnost vlastního těla.

Společně s terapeutkou vyberete vhodnou bylinnou směs – která je cíleně sestavena pro problém, který vás trápí. Tato směs se následně krátce povaří v horké vodě, voňavý bylinný vývar se poté sleje do hrnce.

Hrnec se umístí na dno speciálně upravené židle, na kterou si klientka sedne a po přesně stanovenou dobu podstoupí terapii napařením. V místnosti, kde napářky probíhají, je klientka sama, případně je možné zde být s kamarádkou, sestrou, maminkou – lze tak podstoupit tento rituál i v příjemné společnosti.

Po ukončení terapie pak zůstanete ještě v odpočívárně, kde relaxujete, zatímco působení bylinných výparů ve vašem těle ještě působí.

Tuto proceduru jsem podstoupila, samotnou mě velmi překvapilo, jak je to příjemné, opravdu si čas takto strávený užijete a vychutnáte. A o efektivitě této terapie jsem rozhodně přesvědčena. Mimochodem, právě tuto metodu využívali k léčbě ženských obtíží i naši dávní předkové, údajně i ve starověkém Egyptě.

Dámy, pokud řešíte obtíže ženského charakteru, zkuste právě bylinné napářky, opravdu vám tato čistě přírodní terapie, založená na léčivé síle rostin, může pomoci.

Centrum ViaRa Salve nově najdete na Masarykově 25 (vchod v průchodu).

ODKAZ: VIARA SALVE / web
ODKAZ: VIARA SALVE / facebook
ODKAZ: VIARA SALVE / instagram