BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL

8. a 9. října proběhne v brněnském hotelu Passage BRNO SVATEBNÍ FESTIVAL! Co nabídne letošní ročník? Opět velkou inspiraci v ohledu všeho, co se svateb týká! Na módních přehlídkách zde vystoupím také já a těším se, že se tu s vámi také potkám. Nenechejte si tuto událost ujít – víc v následujícím článku!

I letos vás na Brno svatebním festivalu čekají módní přehlídky, ochutnávky, workshopy, svatební tombola. Programem provází moderátorka TV Prima Sandra Pospíšilová (Parmová), tváří festivalu je Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová.

Těšit se můžete na módní přehlídky svatebních a společenských šatů, pánské módy a přehlídky českých návrhářů: sourozenců Poner a Michaela Miroslava Knota.

Svatební tombola

Rozdávat se budou ceny za více než 100.000Kč – svatební šaty salon CAXA, snubní prstýnky Bisaku a Aurellio , luxusní večeře hotel Passage nebo romantický víkend Hotel Chateau de Frontiere, svatební dort od Jenny, kytice Flowik a mnoho dalších cen, které ušetří peníze ve svatebním rozpočtu.

Proč přijít na svatební festival?

Osobní setkání s více než stovkou svatebních profesionálů, kteří v rámci festivalu nabízejí výhodné balíčky či zajímavé slevy na své služby a zboží. Ochutnávky skvělých dortů či svatebního menu, letos nově svatební workshopy na zajímavá témata, třeba „Jak roztočit tu nejlepší party“. Vše je pod jednou střechou a v pohodové atmosféře svatebního festivalu.

KDY A KDE?

8.- 9. října 2021, pátek 15-19hod, sobota 10-17hod

hotel Passage, Lidická 23, Brno.

Vstupné 180,-Kč jednodenní nebo 250,Kč dvoudenní, děti do 12 let zdarma.

Více na www.brnosvatebniveletrh.cz