Božské low carb dorty od Lindy / Low carb cakes by Lin!

Nádherný a vynikající dort, po kterém nepřiberete? To zní snad úplně jako sen, že? Ale právě takový sen je realitou – alespoň v podání Lindy, která pod svou značkou Low carb cakes by Lin peče nádherné a vynikající low carb dorty! Linda je zároveň i majitelkou bistra Zdravě, chutně…LOW CARB, které najdete v Brně na Zámečnické. O tomto bistru vám tu často píšu, ovšem – musím vám napsat právě i o možnosti objednání dokonalých low carb dortů – pro oslavy, svatby, nebo i jiné příležitosti. Mrkněte na můj článek a hlavně, na fotky dortíků – budou se vám sbíhat sliny! :)

Pokud se v režimu low carb stravy přímo nestravujete, neznáte tento trend, možná si říkáte…jak takový low carb dort může vůbec chutnat. Zda je dobrý, vláčný a hlavně, sladký? Věřte – pokud bych vám takový dort dala ochutnat a neřekla vám, že v něm „není cukr a mouka“, tak to ani nepoznáte, tím jsem si jistá. A ještě víc jsem si jistá, že vám bude právě low carb dort chutnat mnohem víc, než ten „obyčejný“.

I můj manžel a děti, kteří na „low carbu“ nejedou, právě low carb dortíky a dezerty milují – a rádi si je dávají.

Low carb – znamená s omezeným podílem sacharidů. Ale i v rámci low carb stravy můžete jíst sladce, jen je nutné používat „povolená sladidla“, jak jsou xylitol, stévie, maltitol, nebo eyrthritol… Místo klasické mouky se pak na pečení používá zejména mouka mandlová.

I s těmito „náhražkami“ mohou vzniknout božské dezerty, dorty, zákusky! A Linda, která pod svou značkou Low carb cakes by Lin tyto low carb dorty a sladkosti peče, je až „kouzelnice“ – umí připravit i low carb karamel, různé krémy, čokoládové pěny… nic pro ni v tomto směru není překážkou!

V bistru Zdravě, chutně…LOW CARB si tak můžete dávat i populární dezerty, jakými jsou tiramisu, red velvet, větrníky, různé typy cheesecakeků…ovšem v low carb verzích!

Prozradím vám – já tyto low carb dezerty miluji a jím je fakt často, klidně i 4 kousky týdně. :) A na váze to u mě znát opravdu není. Kdybych takto „hřešila“ v klasické cukrárně, jsem už doslova „chodící koulí“. :)

Jak jsem napsala, od Lindy si můžete objednat i celý low carb dort, pro jakoukoliv příležitost. Linda se snaží vyjít každému ochotně vstříc, dorty připravuje vždy přesně podle přání svých klientů.

Ideální je objednávat takové dorty tak 14 dnů předem – pro objednání stačí napsat buď do zpráv na FB Low Carb Cakes by Lin, nebo na IG – buď opět na profil Low Carb Cakes by Lin, nebo na profil bistra Zdravě, chutně…LOW CARB (odkazy níže pod článkem).

Já si už od Lindy objednala dva dortíky a oba byly přímo božské!
První byl kamarádce na rozlučku se svobodou – oblíbený „zelený mechový“, uvnitř s malinami, zdobený živými květy, nádherný!

A hlavně, byl vynikající!

Manželovi a synům jsem objednala jejich oblíbený red velvet, opět zdobený živými květy. Povím vám, byl snězený celý velmi, velmi rychle! :)

Super je, že tyto dorty jsou přirozeně bezlepkové a jsou vhodné i pro diabetiky – s Lindou se na dietních úpravách můžete ještě detailně domluvit.

Vyzkoušejte sladké bez cukru – uvidíte, že mlsat jde i jinak, zdravěji! A za takový low carb dort bude pak jistě mnoho účastníků oslavy, včetně oslavence, moc rádo!

Bistro Zdravě, chutně…Low Carb najdete v centru Brna na Zámečnické 3.

ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / instagram

ODKAZ: LOW CARB CAKES BY LIN / facebook
ODKAZ: LOW CARB CAKES BY LIN / instagram