Boží novinky pro dětičky v butiku Glamorous Kids na Pekařské!

Maminky, hledáte pro svoje dětičky jedinečné oblečení za super ceny? Pak musíte znát brněnský butik Glamorous Kids na Pekařské! Já jsem vám ho nedávno představila i tady, na blogu – a podle vašich ohlasů vás zaujal. Proto jsem se sem nedávno vyrazila mrknout na novinky a ráda vám je v tomto fotoreportu představím. Věřím, že se vám budou moc líbit! :)

Můžu zcela upřímně říct, že nabídka v butiku Glamorous Kids na Pekařské 26 je fakt bomba! Mají tu naprosto jiné věci, než kdykoliv jinde – originální, zajímavé, luxusní, ale co je důležité, za hodně přijatelné ceny, což mě až samotnou překvapilo – za tak boží oblečení!

A mimochodem – všechno si můžete objednávat i přes Facebook butiku – zašlou vám to domů. ;)

Koupíte tu módu na děti cca od 3 let věku, až do hodně velkých velikostí – ty největší velikosti si tu pořizují i dospělí. ;) Což rozhodně ocení maminky malých holčiček – můžete se tu totiž s dcerou vybavit stejně. ;)

Jedná se o věci z Anglie a Francie, které osobně vybírá a dováží přímo majitelka butiku. A co přesně tu najdete? Oblečení pro naprosto všechny příležitosti, pro kluky a holčičky, ale také doplňky – čepičky, nebo roztomilé holčičí kabelečky, pro malé parádnice!

Můžu vám říct, že třeba holčičí kousky jsou tak úžasný, že bych si je klidně dokázala představit i ve své šatní skříni. Za pozornost stojí třeba bundičky typu „křivák“, nádherné bundy „bomber“, mikinky, košile s nášivkami, zdobené svetýrky… A jak jsem napsala, ceny jsou, myslím, naproto přijatelné – třeba trička tu pořídíte kolem 200,-, mikiny stojí cca 300,-, džíny 500,-… a za tak hezký věci? Myslím, že úplně v pohodě! ;)

A pozor – i my, maminky malých kluků, tu koupíte pro svoje malý raubíře krásný věci. Třeba džíny, tepláčky se spadeným sedem, soupravy, trička, bundy, vesty… a i v případě oblečení pro kluky platí, co kousek, to zajímavá, do detailu vyladěná věc!

Navíc v tomto butiku oceňuji i empatický, příjemný a individuální přístup k zákazníkům, což také nebývá v mnoha obchodech (hlavně v těch velkých, módních řetězcích) samozřejmostí. A prostředí je v tomto butiku taký designově vyladěné – bude se vám tu líbit!

Zkrátka, pokud máte doma děti – musíte o tomto butiku minimálně vědět. A jak budete mít cestu kolem, nakoukněte dovnitř, věřím, že budete nadšení! ;)

Spoustu fotek krásných věcí na děti z Glamorous Kids si prohlédněte také ve fotogalerii!

Obchod Glamorous Kids najdete v Brně na Pekařské 26, nakupovat můžete ale i přes eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: GLAMOROUS KIDS / eshop
ODKAZ: GLAMOROUS KIDS / facebook