Botičky na zimu pro děti – v obchůdku EMELLI!

Maminky, kam pro dětské botičky v Brně? Rozhodně vám všem doporučuji obchůdek Emelli, který najdete ve Starém Lískovci, na ulici U Leskavy. Mají tu senzační výběr zdravotně nezávadných botiček pro děti – ve všech velikostech! A můžete si být jistí, že tady rozhodně najdete takové boty, které budou vám a hlavně, vašim dětem vyhovovat. A kromě botiček tu mají i super doplňky, softsheelové oblečení, Zdravé lahve, čepičky, deštníky a další dětské nezbytnosti. Aktuálně už tu mají velký výběr botiček na zimu – ty jsem vám tu nedávno nafotila a dnes vám fotky ukážu ve své reportáži… ;)

O obchůdku Emelli vám na blogu píšu často, kdykoliv tu mají novou kolekci. Za mě je tento obchod totiž, co se nabídky dětské obuvi v Brně týká, rozhodně tím NEJ! A jak vím dle vašich ohlasů, dáváte mi v tomto za pravdu, což mě těší. ;) A vy, kdo obchůdek Emelli ještě neznáte, rozhodně se sem běžte podívat, jsou tu opravdu skvěle zásobení a navíc, moc milí, vstřícní a ochotní. S výběrem dětských botiček vám tu poradí, budou se vám zde věnovat a i vašim dětem, které jsou při nákupech často nezbedné a netrpělivé – sama to moc dobře znám. :)
Navíc, právě v Emelli si můžete být jistí, že všechny nabízené botičky splňují velice přísná kritéria té nejvyšší kvality a jsou pro dětskou nožičku nezávadné. Určitě dobře víte, že výběr dětských bot není dobré podceňovat – nevhodně zvolené botičky mohou vývoj dětské nožky ohrozit.
Klenba dětské nohy se totiž vyvíjí a roste, proto je rozhodně dobré dětem kupovat zdravotně nezávadné boty, které jsou pro jejich nožičky ideální. U nás, dospělých, výběr není tak zásadní, jako u dětí, a to zvláště u těch malých. Proto i já rozhodně doporučuji kupovat dětské botičky ve specializovaných obchodech – jakým je třeba právě Emelli ve Starém Lískovci.
Botičky tu seženete jak pro kluky, tak i pro holčičky, a to už v těch nejmenších velikostech. Boty pro děti tu koupíte až do velikosti 36.
Co se nabízených značek týká, tak tu mají boty od celé řady brandů – věřím, že mnohé z niich budete jistě znát. Patří mezi ně Ricosta, FARE, D.P.K., SUPERFIT, RICHTER, BEFADO, COQUI, JONAP, CAPIKI, D.D.Step, Viking, Rak, Keen, Ciciban, Lurchi, Froddo, Anatomic, Samos, PRIMIGI…
Aktuálně mají v Emelli už celou řadu botiček vhodných na zimu! Ať už to jsou boty se zateplením – třeba hřejivým kožíškem, nebo botičky s Goratexovou, nebo Sympatexovou membránou – ta nepropustí vlhkost a dětská nožka je tak chráněná.
Seženete tu také botičky do sněhu, sněhulky, fajn jsou i holínky se zateplenou vložkou, kterou můžete dle potřeby vyjmout.
Na zimu jsou super také softsheelové kalhoty, jsou ideální na ven, když je venku mokro. Moji kluci je nosí do přírody, na hřiště, je to rozhodně fajn věc!
Mají tu i softsheelové rukavice – taky super věc!
Koupíte tu i krásné dětské čepičky, tunely na krk, ponožky, nebo deštníky, pláštěnky…
Co se pak dalších doplňků týká, omrkněte i dětské capáčky pro děti, které ještě nechodí, oblíbené Zdravé lahve (mají tu i super svačinové boxíky, ve stejném designu, jako Zdravé lahve), novinkou jsou pak i skleněné lahve.
Za pozornost stojí i dětské aktovky a batohy, opět jsou se zdravotní atestací.
Zkrátka, maminky, o obchůdku Emelli rozhodně musíte vědět! Až budete shánět dětské botičky – zkuste zajet právě sem, rozhodně si tady tady vyberete. ;)

Víc fotek si můžete prohlédnout ve fotogalerii!

Prodejnu EMELLI najdete na adrese U Leskavy 27, ve Starém Lískovci v Brně.

ODKAZ: EMELLI / oficiální web
ODKAZ: EMELLI / facebook