Představuji: Hotel Ski v Novém Městě na Moravě

Dnes mám pro vás jeden zajímavý tip na výlet, wellness víkend, nebo pobyt spojený se sportovními zážitky! Často mi chodí dotazy právě na téma „kam do fajn hotelu, kde se nebudete nudit“ – tak vám v následujícím článku jeden takový doporučím! Znáte Hotel Ski v Novém Městě na Moravě? Má rozhodně co nabídnout! Hotel má nyní nového majitele a prochází celkovou rekonstrukcí – je to zde už nyní moc hezké! A pozor – pokud při rezervaci zde použijete kód „coolbrnoblog“ dostanete při příjezdu dáreček! ;) Takže – čtěte dál! 

Sama inspiraci na zajímavé hotely, které nejsou příliš vzdálené od Brna a kde to stojí za to, vždy uvítám a tak věřím, že i vás potěší můj dnešní článek! Pokud totiž hledáte fajn hotel s pestrou nabídkou služeb – ať už v ohledu odpočinku a wellness, nebo sportovních aktivit, je Hotel Ski rozhodně tím pravým!

Hotel Ski v Novém Městě na Moravě budete mnozí možná znát, je tu už hezkých pár let. Hotel ovšem prošel a stále prochází rekonstrukcí, řada pokojů je zrenovovaná, stejně jako wellness, nebo další prostory. A vypadá to zde skvěle! Od ledna 2019 ma hotel nového majitele, který plánuje postupně celý hotel zrekonstruovat a celkově vylepšit. Máme se tedy rozhodně na co těšit!

Co je ovšem na tomto hotelu zejména perfektní, je jeho poloha a umístění. Vyžití tu totiž najdete během celého roku! 

Z Brna jste zde za cca hodinku, vzdálenost do hotelu je kolem 80 kilometrů. Takže je to i super místo třeba jen pro víkendový pobyt!
Hotel Ski se nachází v nádherné oblasti Vysočiny, kterou já sama miluji a často sem jezdím. I Hotel Ski dobře znám už z dávných let, kdy jsme sem s rodinou jezdívali na běžky. A krajina kolem je opravdu úžasná, věřím, že v tom mi dáte jistě mnozí za pravdu. ;)

Na jaře a v létě je zdejší okolí ideální pro cyklo výlety, v zimě jsou zde upravené běžkařské trasy a v blízkosti také sjezdové lyžování na Harusově kopci.

Zajímavostí pak jistě je i fakt, že je zde možnost vyzkoušet si tratě, kde se jezdí SP v biatlonu/horských kolech a Zlatá lyže (hotel přímo sousedí s Vysočina Arénou v Novém Městě na Moravě).

Mimochodem, v okolí hotelu se nachází i celá řada zajímavých míst, která jsou ideální coby výletní cíle – ať už třeba na kole, pěší turistikou, nebo v zimě na běžkách. Až tu budete, omrkněte třeba tři kříže, hrad Pernštejn, Zelenou horu, nebo oblíbený skanzen na Veselém kopci.

V Hotelu Ski pak jistě oceníte i krásně vybavené wellness – je tu bazén, sauny, vířivka, solárium… A wellness uvítáte kdykoliv během roku, obzvláště pak v zimě, třeba když se vrátíte na hotel zpět z lyžování. ;)

Hotel nabízí i zajímavé ubytovací balíčky, v rámci kterých vás čeká například gastronomický zážitek. Tak je tomu i v přípradě Svatomartinského víkendu (v termínu 15. – 17. 2019) – ochutnáte svatomartinskou večeři, jsou pro vás připravené slevy na masáže, nebo solárium…

Za zmínku pak stojí i Adventní balíček, v rámci kterého si užijete adventní vystoupení žďárského tenoristy Jakuba Pustiny, čeká vás i skvělé jídlo, slevy na služby a další výhody. ;)

A na závěr – jak jsem už zmínila v úvodu, pro vás, čtenáře mého blogu, jsem zde získala milou pozornost! Pokud při rezervaci uplatníte kód „coolbrnoblog“ , dostanete MALÝ DÁREK PŘI PŘÍJEZDU. Platí pří závazné rezervaci ubytování a  využití kódu do 22.12.2019

Na více fotek Hotelu Ski mrkněte také do fotogalerie. ;)

Hotel Ski najdete v Novém Městě na Moravě, na adrese Vlachovická 1000.

ODKAZ: HOTEL SKI / web
ODKAZ: HOTEL SKI / facebook
ODKAZ: HOTEL SKI / instagram